Uncategorized

HomeGrown ložní ložní prádlo

Když jsem začal tento blog stejně jako zvolil jméno, byl jsem opravdu nadšil o bitové patch lněného lnu jsem rostl v mém dvoře. Pak jsme se přestěhovali, ztratil jsem svou dobrou bitovou zahradní patch, život se stal, stejně jako jsem neudělal moc s lnem. Sedí v mém kůlně za poslední tři roky, ale naštěstí lněné slámy udržuje v pořádku.

V minulém létě jsem se konečně dostal kolem lnu. Dal jsem to do vody, vážil ji dolů, stejně jako to nechat několik dní. Nezměňoval jsem žádný typ vody, takže to bylo dost nechutné! Byl jsem se bojí, že jsem to vedl také dlouho, protože se zdálo, že vlákna se rozpadá u konců kořenů, nicméně jsem později přišel na to, že jsou celkově zarůstali. Věřím, že požadavek je pozastavit s kořenem končí z vody pro ještě více retting. Naštěstí můžete začít stejně jako přestat retting libovolný typ počtu časů, takže je mohu rett něco mnohem později.

Vytáhl jsem několik silnějších svazků, protože Rett rychleji než tenké stonky. Nemám žádný typ nástrojů pro zpracování lněného zpracování, takže jsem improvizoval. Dempoval jsem na lnu, abych to rozbil, snažil se posunout se šrotem dřeva přes okraj mého piknikového stolu, stejně jako shockled s ostrým směřujícím kovovým čistícím hřebenem, stejně jako psí hřebenem.

Vzhledem k tomu, že můj len nebyl dost zákrut, musel jsem se s tím vypořádat docela přibližně k oddělení vláken. Dostal jsem žádný typ skutečně dlouhých vláken, protože se všichni rozpadli. Dostal jsem po třech nebo čtyřech svazcích, avšak jsem česla s vlnami, abych si vybral nejdelší vlákna, stejně tak, jak dostal dobře velikosti tažných vláken. Mám pár delších vláken, které byly o nohou, stejně jako půl dlouhé.

Otočila jsem kratší vlákna tím, že jsem popadl trochu hrstka, stejně jako točit od konce. Rozmítl jsem delší vlákna na ručníku s konce pokukováním, válcoval ji volně, stejně jako otočila vlákna z role. Tato technika je vysvětlena v knize handpinning lnu.

Mám starší verzi všech kovových kolumbinských spřádacích kol. Zakoupil jsem pro něj vysokorychlostní řemenici, která byla označována jako “experimentální”, ale po chvíli se s ním škubl, vybral jsem to, že to nefunguje. Nemohl jsem to dostat, abych si vzal příze vůbec. Změnil jsem se zpátky do rutinní kladky, stejně jako můj len točil do jemné příze.

Po přečtení některých receptů na čištění lnu jsem si uvědomil, že jsem již měl ideální detergent – Charlies mýdlo práškového pracího prostředku. Mohl bych jít trvale o tom, jak fantastický tento detergent je. Našel jsem to, když jsem byl tkaninový planoucí mé děti, stejně jako teď, už nikdy nebudu využívat jakýkoliv typ jiného detergentu, pokud budou dělat tuto věci. To dělá to, co se očekává, že prací prostředek se očekává – čistí oblečení, pak prádelny. Jaký radikální nápad, co? Když cítím, že oblečení jiných lidí se cítí těžké, stejně jako voskovité ze všech detergentu, stejně jako zbytků sušiček. Řada členů mé domácnosti s citlivou pokožkou dostanou vyrážky z používání oblečení umytých v jiném detergentu, protože mnoho detergentů v těchto dnech je vyvinuty pro zanechání zbytků ve vašem oblečení, takže barviva, zjasňovače, vůně, změkčovače, stejně jako další toxické věci jsou vlevo na tkanině. Ok, přestanu tryskáním o mém pracím prostředku. Možná.

Přelil jsem mou příze, pak ho vařil s některými charliemi mýdlovým práškovým detergentem na pár hodin. Skončil jsem se 44 trávníky příze.

Chtěl jsem udělat něco málo, že bych opravdu používal pravidelně, takže jsem pletil příze do utěrky využívající tento vzor. Non-stresy ložní příze byla extrémně náročná, aby se plést, takže příště mám nějaké lněné příze, zkusím místo toho háčkování.

Očekává se, že utěrka bude čtverec, avšak moje tloušťka příze, stejně jako napětí, takže to vyšlo šikmé. Tvar mi připomíná stingray. To může jít plavat v mé kuchyňské oblasti dřezu.

Takže obavy je, udělám mnohem lepší úkol udržet krok s mytím nádobí, když mám tuto krásnou utěrku k použití?

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook
Pinterest2.
Více

LinkedIn. \ t
Reddit

Kapsa
Tumblr.

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Můj první pokus o retting flaxit se jeví jako povětrnostní podmínka by měla být příští dny poměrně slunečno, takže se domnívám, že budu vyzkoušet vodní vedení několika lnu, že jsem loni v létě rostl. Tam je metoda stejně mnohem plíseň tady, takže se mi nelíbí věřil o plíseň na mých vláknech z …
31. května 2013In “pěstování i zpracování lnu”

Starožitný vzor železa závažní šití s ​​šlapacími šití stroje, takže pokud síla zhasne, mohu jen držet na šití. Mnohé z doby, kdy jsem se šitím také požadavek na železo, takže jsem věřil, že by bylo dobré mít nešťastné železo, že se mohu zahřát na …
5. září 2016 ‘Šití ”

Můj zpěvák 411GFOR pro posledních pár let, které jsem hledal ideální stehovací zařízení Cik-Zag, které může být šlapané.Nezjistil jsem ten, který splňuje všechny své požadavky, ale objevil jsem řadu toho, že se přiblíží. Můj zpěvák 328k je celý kov, to dělá mnoho stehů, které potřebuji, …
24. března 2017In “šití šicí stroje”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *