category

Jak letos stáhnout ty nejlepší léto s Panache?

Jak přesně vytáhnout ty nejlepší letní vzory s Panache letos?
14/06/2021, publikoval Alanic Global

Se vznikem léta, nádherný hluk flexibility zvoní vzduchem. Přání si dát toto léto je mnohem více než kdy jindy. Producenti přišli s kousky oblečení, které se skládají z vzdušnějších materiálů a lehčí odstíny jsou letos v módě.
Jeden z prominentních výrobců oděvů Miami kurátoval sbírku velkoobchodního letního oblečení, kterým se můžete prohlédnout. Jsou v podstatě vyvinuty v řadě odlišných variant. Proto se zkontrolujte na blogu níže, abyste pochopili více.
Primetime pastely
Bledý pastelový odstín uklidňuje nervy a na očích jednoduchý. Používání cukrovinek není jen pro dospívající. Každý může oblékat velkou mátovou sukni nebo klidnou levandulovou saku na oslavu slunovratu. Můžete také smíchat neutrální odstíny s pastelovým barevným oblečením a vytvořit ideální oblečení, které můžete v této sezóně vytáhnout!
Minimalistická láska
Zjednodušením šatníku v létě. Integrace základů do kontrolovaných barev a také je vynikající metodou pro znovuobjevení stylu. Ve skutečnosti se jedná také o vynikající metodu jistého ohně pro trendy letní obvaz, který rozhodně není OTT.
Mini je v
Letos v létě se malé kousky oděvů vrátí a jak! Zvýrazněný lem v oděvu prodlouží vzhled vašich nohou. Jedná se také o vynikající koncept oblečení pro malé ženy. Tyto kousky oděvů jsou nabízeny v celé řadě siluet i tkanin. Pokud máte zálibu pro tisky, pak hledejte grafiku Florals a dokonce i grunge estetiku.
Strappy Happy
Letní pleť je potěšena, když je méně ohraničena náročnými kousky oblečení. Pokud hledáte šaty s pokročilým popruhem, aniž byste také vystavili, pak saténové šaty s prací vynikající pro vás. Součástí kódu šatů jsou propracované záda detailu, slinky a dokonce i šňůry s nátěry.
Horní plodina
Malé vrcholy v této sezoně získávají velkou dynamiku. Teplá letní teplota nabízí ideální čas na sport. Můžete si vybrat bezstarostnou lacy podprsenku, která bude stylizována s preferovanými vzpíranými džíny Gen Z. Budou se dobře spárovat s vysokými pasovými šortkami i sukněmi, kromě lehkých svetrů a blejzrů.
Chcete vyrobit vlastní značku oděvů? Jeden z vyhledávaných poskytovatelů přišel s různými kousky oblečení, na které se můžete prohlédnout. Jsou to zvláště rozvinuté pro současné klienty, kteří rádi vyzkoušejí svůj osobní styl. Z tohoto důvodu se podívejte s velkým shromážděním kusů návrhářských oděvů a také interagují velkoobchodní potřeby týmu Assist.
Zvuková verze: Klikněte zde
Štítky:
Producenti oblečení v Miami
Továrna na oděvy v Miami
Producenti oblečení v Miami
Producenti oblečení Miami
Vytvořte si vlastní značku oděvů
Výrobci oděvů v Miami
Oděv soukromého štítku
Výrobci soukromých štítků oděvů
Soukromé značky oděvy velkoobchodní
Velkoobchodníci soukromých štítků
Soukromé značky velkoobchodní oblečení
Velkoobchodní oděvy Miami
Velkoobchodní oděv

0 0 hlasů
Hodnocení článků

Přihlásit se

Označení

Název*

E-mailem*

URL webu

Označení

Název*

E-mailem*

URL webu

0 komentářů

Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *