category

Důležitost velikosti ledových hokejových zařízení

Hodnota velikosti hokejového vybavení
26/11/2015, zveřejnil Alanic Global
Dimenzování ledových hokejových zařízení je velmi zásadní pro maximalizaci výkonu hráčů. Od přilby po brusle se musí vše řídit politikou velikosti, aby nositelé mohli být jejich nejlepší, aniž by čelili omezením jejich rychlostních stupňů. Mnohem obvykle více než ne, nejedná se o sport, kde se platí jedna velikost. Potřeba rozsáhlého přizpůsobení se obvykle objevuje při vytváření týmových zařízení bez ohledu na věkovou skupinu úrovní odborných znalostí.

Mezi zařízeními, která se nemohou udělat bez řádného velikosti, lze přilby poukázat na nejdůležitější. Přilby jsou nejdůležitější bezpečnostní rychlostní stupeň v ledovém hokeji. Ve velmi základních slovech bude lepší helma, která se hodí, nabízená ochrana. Všechno od polštáře až po ideál skořápky od popruhů po kleci je třeba vytvořit podle hlav velikosti hráčů.
Výrobci ledového hokejového vybavení Austrálie také kladou důraz na tvar klece tak, aby vyhovoval struktuře obličeje jednotlivých hráčů. A nejde jen o hlavní ligy, ale také o amatérské hráče. Dimenzování ledového hokejového nošení podložky je stejně důležité jako přilby. Dobře padnoucí podložka využívá ochranu do horní části těla včetně klíční kosti, hrudní koši, biceps a záda. Velikost příliš velká nebo příliš malá velikost může kompromitovat pohodlí, ovlivnit výkon a způsobit mnohem větší poškození než zajistit hráče před vnějšími zraněními. Trávit nějaký čas na zjištění ideální velikosti pro dotčené členy týmu může představovat čas a peníze dobře utracené.
Další sadou zařízení, která jsou bez správného velikosti, jsou ochranné polštářky na koleno a holeně. Očekává se, že správné uložení bude perfektně obávat patella (oblast kolenní čepice) bez klouzání nebo objímání oblasti příliš těsné. Velikost příliš velká nebo příliš malá velikost nebude jen kompromisní pohyb v části hráče, ale také riskuje, že způsobí další škody. Totéž lze říci o ledových hokejových rukavicích, oděvech, bruslích a podřízených.
Vzhledem k tomu, že žádný aspekt hokejového vybavení a oděvů nelze považovat za samozřejmost, je nezbytné v části hromadných kupců hledat tvůrce, kteří jsou pozoruhodně pečliví o velikosti při přijímání objednávek. I když je pravda, že to nejlepší z pozemku určitě přijde za cenu, bude to dobře provedená investice.
Štítky:

0 0 hlasů
Hodnocení článků

Přihlásit se

Označení

Název*

E-mailem*

URL stránky

Označení

Název*

E-mailem*

URL stránky

0 komentářů

Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *