Uncategorized

Mohou tyto Foods Clear Up Your Skin?

Podíl

tweet

Kolík

Reddit

Kapsa

Zajímá vás, co k jídlu pro čistou pleť? Je to víno? Uveďte, prosím, je to víno!

Toto publikování může zahrnovat affiliate odkazy. Podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů.

Jedná se o milion dolarů obavy – můžeme skutečně jíst naši metodu vyhlazování, hedvábnou, pupínek bez kůže? Odpověď není těžké ano, ale není to nic jeden.

A já měl vědět, jsem strávil svůj život při hledání odpovědí na mé problematickou pleť, ten, který naklíčených sopky během nejvíce-příhodný momentů (velké data, ples, konferenční-His-rodiče, atd) , stejně jako teď, že jsem ve své třicítce jsem si k radosti v nástupu vrána k nohám spolu s příležitostným zit.

Bohužel s mými creds mimo metody, proč toto téma je zásadní pro mě, budu s vámi podělit o nejlepší tipy jsem se naučil v mém desetiletí-plus hledat způsoby, jak mnohem lépe mé kůži. Prosím, podělte se o své tipy, stejně jako myšlenky se mnou dole, jako žena nikdy nemůže získat dostatek radu!

Co jíst pro čistou pleť: 8 Choices

1. Yerba Prima Colon péče vzorec

Yerba Prima Colon Care, $ 26,49, Amazon

Když jste zácpu, toxiny rozvíjet až v těle. stejně jako vaši pleť – vaše tělo je největší varhany – přece má funkci hrát v eliminaci. Řekl ještě jedna cesta, pokud vaše střeva není zbavit toxinů, vaše pokožka bude muset zintenzívnit, stejně jako pomoc. stejně jako „pomoc“ znamená, že akné.

Takže tento tlustého střeva doplněk je něco, co spolknout, spíše než jíst, ale člověk to dělá zázraky. stejně jako dovolte, abych vás uklidnit okamžitě zajištěním vás, že to není děsivé pilulka nebo projímadlo, nebo „skládka tlustého střeva 300 Maxx out eliminace.“ Je to jen doplňkový vlákno-bohatý pomáhat udržovat tlustého střeva jasné toxinů.

Yerba Prima Colon péče je formulován s psyllium hledat plevy, ovesné otruby, stejně jako jablečný pektin.

2. další panenský olivový olej

Olivový olej je plný omega-6, stejně jako Omega-3 mastné kyseliny, které jsou skvělé pro vaši pokožku, stejně jako vaše srdce. věří, olivového oleje jako dobré mazivo pro váš trávicí systém – jeho přírodní projímadlo vlastnosti podpoří vhodnou eliminaci těchto toxinů.

3. Oranžové potraviny (NOT Cheetos)

Oranžovými potravin, I naznačují, potraviny, které jsou přirozeně oranžový – mango, mrkev, nádherné jsou brambory, dýně, meruňky, dýně, meloun. Tyto potraviny jsou bohaté na vitamin A, což je skvělé pro vaši pokožku. Ve skutečnosti, extrémně silný předpis anti-akné lék známý jako Accutane je opravdu jen syntetický vitamin A v neuvěřitelně vysoké dávce.

4. Cirkulační nakládačů (paprika, skořice, kajenský pepř, kurkuma)

Tyto koření, aby se vaše krevní oběh v pohybu, aby vám přírodní flush na kůži. Jsou to také anti-bakteriální. Co je víc, paprika, stejně jako cayenne mít vitamin A taky!

5. Česnek

Česnek má arzenál kůže zúčtování vlastnostmi. Je to anti-bakteriální, anti-houbové, antivirová stejně jako antiseptikum. Pokud jde dolů s nachlazení, jíst syrový česnek. Máte-li požadavek na čištění pleti, jíst syrový česnek. Pokud se chystáte na rande, nejí syrové česnek, dokud se vrátíš domů.

6. Slunečnicová semena, stejně jako mandle

Jedná sbalit skutečnou ránu plný vitamínu E, který má proces hojení pokožky důležitá. Takže pokud se chcete dostat přes ten pupínek rychleji, budete požadavek mnohem více vitamínu E. Můžete také použít ji jako lokální zástupce na jizvy, strupy, stejně jako řezy.

7. Kofein

Pocit nafouklý? pak nějaký ekologický čaj nebo kávu. Kofein pomůže zbavit některé z těchto otoky, stejně jako působí jako mírné diuretikum.

Čokoláda, na rozdíl od významného víry, je také skvělá volba. Jen se ujistěte, že má 75% kakao – jsou flavonoidy jsou další výhodou do přírodního kofeinu.

8. Kefír (organické, stejně jako bez hormonů pouze)

Toto poněkud štiplavý stejně jako kyselá pitný jogurt je můj go-to každé ráno s obilovin, jakož i v některých případech jen na jeho vlastní. Protein z tohoto kultivovaného mléčného výrobku je fantastické pro udržení pokožku pružnou. Navíc všechny z pre stejně jako probiotika pomáhají záruku, že rovnováha bakterií v těle zůstává zdravý (prospěšné bakterie, je náš kamarád!)

Poznámka: pokud se objeví nesnášenlivostí laktózy, stále by to mohlo způsobit vám nějaké problémy. I když je to mnohem stravitelnější svými kultivovanými vlastnostmi, někteří lidé stále cítí nezvětší z kefíru. Tak to zkuste, stejně jako pak jít několik dní, aniž by přesně vidět, jak to děláš.

Prosím, opusťte toto pole Prázdný rozpočtový plán Fashionista ve složce Doručená pošta!
E-mailem *

Zkontrolujte složku Doručená pošta nebo spam, abyste ověřili své předplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *