category

Selfridges uvádí na trh doručení příští den v NYC

Co to znamená? Služba je způsobilá na příkazy podané před 12:00 ET. Je to doplňkové, pokud se zaregistrujete na Selfridges+. Selfridges+ již vám poskytuje neomezené přepravy a bezplatné výnosy za 55 $ ročně. Takže nyní jako další výhoda obdržíte příští den doručení za doplňování, pokud žijete v New Yorku!

Saint Laurentuptown Tote Bag

Šaty Kitrilana Polka-Dot (podobné styly zde a zde)

Reissolive Skinny Leather Belt

Sarah Flintperfect Pump 85

Jak tedy uvádím tento nový život k použití? Nová taška Saint Laurent, jak to dělá. Miluji tuto tašku, protože to jsou vlastně tři tašky v jednom. Můžete jej nosit s vloženým logem vloženým, samotným držením, nebo můžete nosit tašku samostatně bez spojky loga. Podívejte se na fotografie níže, pokud je to matoucí. Miluji dobrý investiční kus, ale cítím se tak sebevědomě v kusech, které nabízejí několik způsobů, jak je nosit, a více vzhledů je nosit.
To je působivá taška na tote, pokud jsem ji někdy viděl. Ale také umře, abych to držel na noc. Také budu dělat všechny tyto věci navždy, protože to je druh nadčasové tašky, která trvá po celý život. Abych byl jakýkoli přepínání tašek mnohem jednodušší na sebe, používám tento elegantní, štíhlý držitel karet jako svou peněženku. Vejde se do jakékoli tašky, kterou jsem se rozhodl nosit.

Saint Laurentuptown Tote Bag

Saint Laurentmonogram prošívaná kožená držák karty

Pokud žijete v New Yorku (omlouvám se zbytek světa), tato investice 55 $ vám poskytne tolik sartoriální důvěry. Selfridge’s to má, jen když budete vědět, kdy budete potřebovat nejlepší oblečení pro [vložte zábavu?

Saint Laurentuptown Tote Bag

Šaty Kitrilana Polka-Dot (podobné styly zde a zde)

Sluneční brýle Le Specsair Heart

GIORGIO ARMANILIP MAESTRO RIP STARME V 400 ČERVENÁ

Díky Selfridges a ShopStyle za sponzorování tohoto příspěvku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *