Uncategorized

4 peněžní úspory tipů pro vaši svatební akci

Sdílení

tweet

Kolík

Reddit

Kapsa

Bridezilla, která předepisuje pravidelné crossfit sezení, takže její družičky se mohou zapadat do 300 dolarů Amsale šaty. Overlově zapojený tchyně, který trvá na oceánu view apartmá pro celý fam. Všichni jsme slyšeli “ty” příběhy dříve.

Toto publikování může obsahovat affiliate odkazy. Podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů.

Možná to byl švagrovský švagrový bratranec nebo bývalý šéf spolupracovníků. Svatby mohou zapálit vnitřní šílené, stejně jako v naší kultuře, kde vaše fotografie dokonalá svatební akce je jen pin, dostaneme to.

Co se nám líbí? Svatby nejsou všichni petúnias, stejně jako pivoňky, stejně jako náklady na svatební úkor, může být střízlivý realita. Podle právě nedávno vydaných pravých svateb průzkumu je typické náklady na svatební akci 30K v USA. Pokud jste online v Manhattanu, to typické skoky, metoda až 86K. $ 86,000! Nechte to trochu potopit. To vám koupí domov v některých částech USA.

Tato čísla jsou děsivá. Stejně jako wake-up-in-the-on-the-of-the-of-noční hyperventilace děsivé. S vaší svatbou je to o tom, že zjistí, že jemná rovnováha mezi plánováním vašeho vysněného dne, stejně jako nekončí v ochromující dluh. Právě tady jsou nějaké peníze úsporné triky, které vám pomohou po cestě.

4 peníze šetřící svatební akce tipy na paměti

Zeptejte se slevy: objevil vaše senové šaty, ale je to přes rozpočet? Buďte upřímní, stejně jako žádat o slevu. To může být trochu nepříjemné mluvit o penězích, nicméně horší, které mohou dělat, je státní č.

Platba v hotovosti: nabídnout platbu za peníze výměnou za slevu. Mnoho dodavatelů srazí konkrétní část, pokud můžete zaplatit hotovost.

Vyjednat služby: Podívejte se na službu, stejně jako zjistit, zda můžete přehodnotit některé služby. Mohl by například vaše květinářství využívat levnější květiny v přesně stejné barvě pro slevu? Nebo možná můžete předat expertní album z fotografa?

Udržujte registr malý: přesně kolik míchaček i ručníků, stejně jako sklenice na víno? Udržujte registr málo pro tradiční hosty, kteří ji mohou preferovat. Zatímco nemůžete přímo stát, který preferujete peníze, můžete ho pečlivě ininuovat. Mají blízké přátele, stejně jako domácnost šířit slovo.
Jaké další tipy pro úsporu peněz můžete navrhnout, abychom nám pochopili komentování níže!

Prosím, opusťte toto pole Prázdný rozpočtový plán Fashionista ve složce Doručená pošta!
E-mailem *

Zkontrolujte složku Doručená pošta nebo spam, abyste ověřili své předplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *