Uncategorized

Stylové na svazích! Vina-zdarma, nádherný zimní čas Oděvy si můžete dovolit, aby si ideální now

Share

tweet

Kolík

Reddit

Kapsa

Tento příspěvek se může skládat z affiliate odkazů. Podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů.

Nemusíte být bazillionaire zvládnout venkovní styl a vypadat úžasné na svazích. Například, věděli jste, že Walmart má omezený, ale levný, sbírku lyžařské oblečení, včetně lyžařských kalhot a bund za méně než $ 35? Nebo že můžete skóre úžasné péřovou bundu z L.l.bean za méně než lístky zvednout dnešního dne?

Jak vybrat rozpočet lyžařskou výstroj

hydroizolace

Vaše svrchní oděvy, jako jsou lyžařské kalhoty, bundy, rukavice, musí být odolný vůči vodě. testují oblečení ven (perfektní výmluvu, aby se sněhové anděly) předtím, než vyrazíte.

Vrstvy

Rozhodující pro pobyt v teple a suchu je vrstvy. Pod svým nepromokavou bundu, nosit levný, s dlouhým rukávem trička s fleece pulovr z obchodu, jako je Old Navy.

Hnutí

Je těžké se vypadat roztomile na svazích, když dělá robot chůze, protože oděvů, které se nepohybují. podívejte se na kousky, které nabídka pohyb (podobně jako drahé, ale stojí za cenu, LL Bean hora elastické kalhoty).

Styl

Hele, jde o to, být v teple a roztomilé. hledat stylových v jasných barvách a / nebo černé, které nabízejí ostrém kontrastu s bílým sněhem (hlavní bezpečnostní Boost). Diva sněhu převodovek nabízí některé úžasné módní volby a oni také poskytují plussized možnosti. kdo nechce vypadat roztomile na svazích?

Top Rozpočet-Friendly Ski Outfit Essentials

Boty

Cesta zpět, když jsem byl teenager žijící v Kalifornii, vzal jsem si výlet do hor se svou rodinou – vyzbrojen pouze tenisky. špatný tah, a to i pro Kalifornie dívky. Vzpomínám si, že chlad, mokré, nepříjemný pocit, následovaný pálení, jak mé nohy vrátil do normální teploty. Nezbytně potřebují dvojici pevných nepromokavé boty s tlustou podrážkou plahočit kolem ve sněhu.

Koupit na Amazonu

Dvě místa najít dobré zimní boty za nízkou cenu jsou Amazon a Sam je klub. Columbia boty zde uvedené jsou k dispozici za $ 80 na Amazonu.

Středně těžká bunda

Koupit na Walmart

Pokud jste skutečně chystá na lyže – oproti pobytu v lóži a při pohledu roztomilé u ohně – budete potřebovat středně těžká bunda, která neomezuje pohyb. odolnost proti vodě a izolace jsou životně důležité funkce. Můžete přidat teplo tím, že nosí studené počasí, triko s dlouhým rukávem vespod.

Horní základní vrstva

Koupit na Amazonu

Nejlepší vrchní vrstvu základny odvádí vlhkost (pot) a má tepelné vlastnosti. Fleece je tkanina, která dosáhne oba úkoly. hledat nahoru fleece-lemovaný, který je vybavený, aniž by byl příliš těsný.

nepromokavé kalhoty

Koupit na Amazonu

Kalhoty pro vaše lyžařské oblečení může vám zpět velké peníze, pokud si nedáte pozor. Naštěstí, tam jsou některé rozpočtové-friendly možnosti jsou k dispozici na Amazonu, že lyžařské zajíčci jsou blouznění o. Arctix sněhové kalhoty jsou často $ 60, ale najdete je tak nízké, jak $ 17, pokud si koupíte mimo sezónu.

Arctix Dámské Izolované Sněhové kalhoty, černé, Malý / Regular

$ 34.82 $ 46.25

Dámské lyžařské bundy a kalhoty sada větru Nepromokavé Snowsuit Modrá S
GS Sněží149,99 dolarů

Pod pancéřem Dámské Coldgear autentické falešné, černé (001) / kov, …
Pod brněním

$ 35.20 $ 49.99

YouSife dámské womens wintertime oneies lyžařské luminsuits venkovní sportovní vodotěsné … \ t
Yousite.

$ 115.99.

ŽENSKÉ ŽENY VITAL Izolované BIB kombinézy, černé, 2x / Pravidelné

$ 40.50 $ 45.00

Ženy Wintertime Onousies Ski JumpSuit Outdoor Sports SnowSuit kožešiny … \ t
Aurgelmir.

$ 149.98 $ 179.98Baleaf Dámské fleece lemované legíny voda odolná vysoká …
Baleaf.

$ 30.99.

Tepelné spodní prádlo Ženy Ultra-měkké Long Johns Set Základní vrstva lyžování … \ t
Pisiqi.

$ 22.98 $ 39.89

Skalnaté tepelné prádlo pro ženy (termální dlouhé Johns Set) Tee Shirt & …
Skalnatý

$ 26.99.

Ženy lupy snowsuits módní tlustý horký snowboard Ski oblek venkovní … \ t
Laicigo.

$ 135.98.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *