category

Pokud jde o další mani / pedi– co vědět

sdílení

tweet

Kolík

Reddit

Kapsa

Tento příspěvek může zahrnovat přidružené webové odkazy. Podívejte se na náš osobní plán soukromí.

Je to sandálová sezóna, což znamená, že jste oficiálně mimo odůvodnění, abychom neměli tendenci k nehtu. Jahdy je skvělé pro zimní měsíce, ale pokud se připravujete na to, aby vaše prsty nést toto období, je čas, aby se ještě jednou dostal přátelský s pedicuristou. Zatímco jste tam, trochu zaměření na nehty by neškolilo, a to ani!

Existuje spousta skvělých zbrusu nových odstínů na policích, aby se v této sezóně inspirovat čerstvý vzhled. A také– Skutečně jsme si to prohlásili před– novou barvu na nehty nebo více, musí co do činění s nejdostupnějším metodou, aby se vaše in-trend sledovat záznam. Takže dovolte se ponořit do našeho pěti preferovaných trendů na jaře.

5 Jarní trendy na nehty

1. POPS NEON

Můžete být informováni o neonové resurgenci, který tento rok katapultoval z cesty do reálného světa. Pokud však máte náročný čas, takže den záře růžová, stejně jako zvýrazňovač žlutých klíčových prvků vašeho každodenní skříně, pokusu včetně malého fantastického neonu k vašim ukazatelům nebo prstům místo toho.

Můžete si vzít neon hřebíky v silném návodu, abyste si vybrali nějaké chladné nehtové umění ve vašich barvách otáčení hlavy Fav. Nebo byste mohli také udělat snadný neutrální s jediným neonovým pruhem dolů zařízením pro extra přístupné přijetí.

NEON INFINITE LUSTER COLLECTION. $ 13 každý, opi

Vezměte si svůj výběr z inkasa OPI Neon Infinite Shine ($ 13).

2. Malý kov

Kovové nehty vzaly fázi na mnoha cestách po celou dobu módy a zcela faktor. Kovy mohou osvětlit arašídovou stejně jako pedis, aniž by bylo příliš nadměrné nebo bez chuti. Malá ocel je trik– Nemusíte jít na full-on gladiátor k dosažení tohoto vzhledu.

Sally Hansen Miracle Gel Tohoil Polish v z této Pearl, $ 7.49, cíl

Pokuste se křehké kovové růže zlato, jako Sally Hansen Wonder Gel gel lak v z této perla.

Sally Hansen Insta-Dri Toyail Shade in Go na zlato, $ 4.99, cíl

Pokud si vyberete rovně nahoru zlato, pokuste se Sally Hansen Insta-Dri Shade Shade in jít na zlato na prstech– je to vynikající zlepšení vašich oblíbených kovových bot.

3. Lesklé jiskry

Malý třpyt je vítaným doplňkem jakéhokoliv vzhledu, stejně jako je to všechno mnohem lepší, když ho můžete vypnout, aniž by se podobala dospívající dívky člověka. Pozvěte na zeměkouli GLITTER GLITTERS ACCENTS, což vám umožní přidat trochu lesk Oh-SO-diskrétně, stejně jako vypadat perfektně trendy v určitém čase.

Čína glazura maminka Pearl Shine pod, $ 6, Ulta

Aby byl produkt, jako je Čína Luster maminka Pearl Radiance opláštění prospěch, stačí použít svůj odstředěný kabát, poté, co váš lak na nehty, po tomto spreji na lehkém prachu třpytky. Dovolte tomu, aby se suší před dokončením oblíbené horní vrstvy.

4. Hlavní tóny

Je těžké myslet na šílené intenzivní tóny, aniž by také vzpomněl na všechny imaginativní potěšení se nachází v obrovské krabičce Crayolových pastelek. Když se stárneme, můžeme všichni ocenit ty umělecké momenty, které dělaly naše mladistvé dny tak zvláštní. Možná to je důvod, proč jsou Primaries nečekaně na dosah ruky a špičce nehtů všude.

KleanColor Tohoil Lacquer Zalýšlel, $ 10.99, Amazon.com

Tento soubor KleanColor nehtů laku má šest lahví nejjasnějších barev možných– růžová, žlutá, modrá, šetrná k životnímu prostředí, červená a fialová, nikdy nikdy nevypadala tak dobře.

5. Nové neutrály

Neutrály jsou neustále vítány v jakékoliv skříni, nicméně toto období, které uvedou na čerstvý obličej. Neutrály z roku 2019 jsou bohatší a také mnohem vzrušující v jejich vlastní metodě. Milujeme vzrušující odstíny v Essie Serene Shoote Collection jako výchozí faktor.

Serene Shoate Collection, $ 9 každý, Essie

Stejně jako jistě, určitě byste nikdy nikdy neobvinili červenat nebo šedě, že jsem scéna-lealers. Ale můžete z nich učinit další rozpoznatelně pomocí různých odstínů na různých hřebících, nebo tím, že produkují zábavné pruhované téma, aby umístil mladistvý šikmý na vzhled.

Prosím, opusťte tuto oblast prázdný plán rozpočtu Fashionista ve složce Doručená pošta!
E-mailem *

Zkontrolujte složku Doručená pošta nebo spam, abyste ověřili své předplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *