Uncategorized

Proč, High-low tam! Online IT (a dolů) s těmito 10 fantastickými vysokými nízkými styly

Sdílení

tweet

Kolík

Reddit

Kapsa

Chápete, že vysoce nízký styl, kde je materiál řezán v přední části, zatímco zadní teče déle? No, jsem naprosto zamilovaný do vzhledu, stejně jako nic-nic – ty mě můžeš vytrhnout. Jejich odhalující-in-all-the-vpravná asymetrie je neočekávaným twistem na normy (odvaha-to-life-line důvěra pro mě pokaždé). Navíc, jejich vzhled odrůda od dressy k Laid-Back, stejně jako může jít od ženského k edgy v tepu.

Toto publikování může obsahovat affiliate odkazy. Podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů.

Takže, budete muset omluvit, jestli se dostanu trochu defenzivní, když lidé začnou dávat tento zábavný styl Michael Bolton-esque přezdívky (circa střední-’80s) jako mullet (v pořádku, že člověk mě dostane směje) nebo dělat hokey vtipy o návrhářech čelí nedostatku materiálu.

Přečtěte si, proč si s tímto stylem nemáme srandu. Právě tady jsou 10 fantastických způsobů, jak jít s vysokým nízkým tokem:

High-nízké styly, které musíte vyzkoušet

dáma v červeném

Vázané sweetheart trubkové šaty, $ 13.80 od Forever21

Věříme, že tyto šaty jsou fantastické pro ty noci, když chcete udeřit, že sexy-line bilance. Díky lemu, který je vysoký dostatečný v přední straně, aby se odhalil, ale nízká dostatečná vzadu být Ladylike, tento vzhled je fantastický pro datum Dressier nebo zábavný večer s přáteli.

Udělejte si důl LBD, s twist

Karen Kane Ruched Jersey šaty se štěrbinou, $ 94 z Nordstrom

Velká restaurace? Šek. To zvláštní někdo? Ano. Nyní získejte sexy pohled na twist na LBD: H / L LBD. To je pravda, poskytnout, že tradiční malé černé šaty okraj posílením pro koktejly v jednom, který je poněkud vyšší v přední části (s štěrbinou), stejně jako déle vzadu. Skutečně se mi líbí, že tento vzhled zůstane tradičním přičemž začleněním trendu otáčení hlavy.

Být letní breezy.

Láska na závěsné úložné nádrže šaty, $ 38 od Nordstrom

Jděte úžasný, stejně jako ležérní v jednoduchém nadzemnímu zásobníku kolenního zásobníku, které je déle vzadu. Je to krátké, stejně jako breezy dostačující být letní flirty, ale má dostatečnou délku, takže se můžete projít bez obav, že sebemenší větrný výbuch vám poskytne “oopsie” marilyn monroe sukně.

Romantika je ve vzduchu

Mimi Chica Strapless Print Maxi Šaty, $ 52 z Nordstrom

Jděte okouzlující s tekoucí květinovým. Jsou pohodlné, stejně jako lichotivé, aniž by byly tělem lpící. Tento pohled je měkký, úžasný, stejně jako velmi módní.

Být rocková hvězda

Micro Star High-nízká sukně, 19,80 dolarů z trvale 21

Dostaňte se s vaším vnitřním hardcore self pro nálady, kde necítíte ty létové jasné nebo léto cokoliv. Jděte na jednu část Fleetwood Mac “všude” Flowy, jedna část AC / DC “Thundersstruck” těžce tím, že uklouzne na (většinou) černá vysoko nízká sukně, která jde do krajní délky extrémy. Pak pár s některými bojovými botami – nebo, pokud musíte, zmírnit bad-Ass bit s barevnými náramky nebo Crisscross klíny.

tak sofistikovaný

Calvin Klein ColorBlock Jersey šaty, $ 98 z Nordstrom

Ne každý vysoce nízký styl musí být up-to-tam vysoký, stejně jako s nízkým počtem svatebního vlaku. Věříme, že tento colorblock Jersey šaty je elegantní, stejně jako pohodlná, stejně jako láska, že je to stále na trendu, aniž by došlo do extrémy.

Plisy vás uspokojí

Skládá asymetrická sukně, 19,80 dolarů z trvale 21

High-low není vždy otázkou variací délky předního zády. Věřte boční na stranu, stejně jako tato asymetrická sukně, kde je materiál vyšší na jedné straně nohy, stejně jako na druhé straně. Nejsi nevyvážený, jste diagonálně okouzlující!

Jednoduchost, která nás podlahy

Mimi Chica Maxi Sukně, $ 38 od Nordstrom

Vystoupil v této příležitostné maxi sukni s vysokou nízkou jednoduchostí (a pohodlí) v nejlepším případě. Zvláště se mi líbí, že lem tvoří absolvent, jemnou křivku, která se stále podaří zůstat v rámci patra (ISH) -Grazing Maxi území. Je to nízká vysoká.

K Tie-Barviva na

Křížem Tie-Die šaty, $ 22.80 od trvale 21

Boční lem high-low přidává funky atmosféru tohoto volný-rázná vzhled. Nelze prostě vidět na sobě to na položil-back grilování nebo diletantský hudební festivaly? Tento šaty se mi věřit, žít život jako Carefree jak je to možné. road trip, někdo?

Máme vidět vzor zde?

High-Low Ikat tisku šaty, 22,80 $ od trvale 21

Pořiďte si zemitý, Arizona ve stylu Vibe na této odvážné, vzorované vysoce low šaty. Flounced lem, stejně jako vrchní amp up femme faktoru, aby byl tento hravý číslo, které jsme šli divoký pro.Řekněte nám, co věříte na vysoký vzor, stejně jako to, do čeho jste.

Prosím, opusťte toto pole Prázdný rozpočtový plán Fashionista ve složce Doručená pošta!
E-mailem *

Zkontrolujte složku Doručená pošta nebo spam, abyste ověřili své předplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *