Uncategorized

Jak vrátit produkt do Eddie Bauer

Sdílet

tweet

Kolík

Reddit

Kapsa

Rozpočtový plán Fashionista poskytuje tento materiál pouze pro informační účely. Tyto politiky se mohou změnit. Prosím, kontaktujte se s obchodem přímo pro současné politiky vání.

Eddie Bauerova politika

Eddie Bauer bude problém v původním typu splácení, pokud nejste zcela spokojeni s nákupem. Úplná náhrada v původní techniky splácení (bez zásilky, jakož i manipulační poplatky) bude poskytnuta, pokud vrátíte položky s účtenkem. Bude poskytnuta bez obdržení, výměna nebo merobanise Úvěrová historie. Merchandise Credit Historie může být aplikována na jakýkoliv typ nákupu Eddie Bauer v našich obchodech na webových stránkách nebo po telefonu.

Eddie Bauer: Zásady vrácení online

Pokud jste v každém typu času, nejste zcela spokojeni s nákupem, jen ji vyměnit nebo ji vrátit do náhrady (nebo kreditu zboží, v závislosti na vašem typu platby). Položky lze vrátit pomocí předplaceného návratového štítku poštou nebo na libovolný typ U.S. Eddie Bauer Store. S potvrzením: Plná náhrada v původní techniky splácení (s výjimkou zásilky, jakož i manipulační poplatky). Žádný příjem: Výměna nebo zboží zboží. Merchandise Credit Historie může být aplikována na jakýkoliv typ nákupu Eddie Bauer v našich obchodech na webových stránkách nebo po telefonu. PŘIPOJENÍ DÁRKU: Může být vyměněn nebo vrácen jako kreditní zboží.

Prosím, opusťte toto pole Prázdný rozpočtový plán Fashionista ve složce Doručená pošta!
E-mailem *

Zkontrolujte složku Doručená pošta nebo spam, abyste ověřili své předplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *