category

Nejlepší práce Mike z inovativních mincovny

Nejlepší práce Mike z inovativních mincovny
Protože z názvu můžete s největší pravděpodobností předpokládat, Mike je řecký umělec, který styluje různé aspekty pro web i mobilní aplikace. Je proslulý výrobou CreativeMints, který nabízí logotypy, ikonu i ilustrace. Kromě veškeré své práce jako ilustrátora je také jako u herního designu, takže produkuje webové stránky, mobilní aplikace, ikony iOS a individuální rozhraní každý den. Když uvidíte jeho web, můžete okamžitě vidět, že absolutně zbožňuje barvy a také je využívá různými způsoby a vytváří styly, které jsou esteticky příjemné.
S více než 12 lety zkušeností se Mike zabýval tím, aby vytvořil několik nejlepších pracovních míst v designu webu. Dnes vám ukážu naše preferovaná práce od tohoto vynikajícího grafického designéra:
Stylebee: Aplikace iOS/Android. Celou práci můžete vidět zde.

–IOS ikony

Web Ukuele:, který vám pomůže relaxovat a motivovat vás k naladění do vibrace ukulele. Pro více informací klikněte zde.

–Da Vinciho mechanický motýl

Herní postavy iOS

Mozkair – Mobilní aplikace, která vám pomáhá produkovat pulzující mozaiky z vašich vlastních obrázků

Pokud vás naše volba nepřesvědčila o vynikající dovednosti, která leží v grafickém i herním designérovi Mikeovi, můžete vidět jeho profil dribble i jeho oficiální web. Pokud se rozhodnete, že se chcete spojit s Mikem pro další obavy nebo si ho najmout, stačí jít na dno jeho webových stránek i v pravém rohu, objevíte e-mailovou kategorii.

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *