category

Beth Ditto: celebrity styl deconstructed

Share

tweet

Kolík

Reddit

Kapsa

Beth Ditto je bona fide rocková hvězda, feministka aktivista, kryt dívka a stylová ikona (měla oděvní linii s UK plus size módní obchod Evans). Není to špatné pro chudé dívce z hlubokého jihu, která vyrostla jíst veverky. Ve skutečnosti, její skromné ​​začátky může být jen důvodem pro její killer styl.

Tento příspěvek se může skládat z affiliate odkazů. Podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů.

Pravidla Beth Ditto stylu

Moje číslo jedna teorie v životě je, že styl je přímo úměrná vaší nedostatku zdrojů – tím méně budete mít se mnohem více elegantní budete pravděpodobně.
Beth Ditto, na styl

naprosto shodneme. Beth Ditto není jen další dokonale rostlý celebrity s ohromným stylista. Je to opravdu skutečná žena, ale i skutečný módní génius. i když její styl je trochu over-the-top pro vás, tam jsou ještě některé užitečné poučení z punkové módy.

1. Používejte Lycra

Beth Ditto nosí Lycra.

„The těsnější, tím lépe,“ říká Gossip zpěvačka. a to platí iv případě, že značka říká, že je dvě velikosti příliš malé. Za normálních okolností bychom nenaznačují, ale možná, že to k něčemu. Lycra směsi mají své výhody – budou předvádět své křivky a jsou neuvěřitelně pohodlné. zkuste tyto body-objímání, lycra homogenizaci vzájemné pro velikost.

< Michael Stars $ 98.00 Michael Stars $ 98.00 Enza Costa $ 80.00 Michael Stars $ 34,00 ENZA COSTA $ 76.00 D.EXTERIOR $ od 45,00 >

2. Go designer (na rozpočet samozřejmě)

Beth Ditto nosí Miu Miu.

Tlustí lidé vypadají dobře v Miu Miu. Prostě dělat.
Beth Ditto

Dtto není rock těsný mini šaty po celou dobu. Miluje promícháme s něčím volné kování a plynulý, a když je v náladě na uvolněný, že se obrátí na Miu Miu. pokusit ThredUP a Poshmark pro Miu Miu za pakatel.

< Miu Miu $ 34.99 Miu Miu $ 141,99 Miu Miu $ 201,99 Miu Miu $ 156,99 Miu Miu $ 131,99 Miu Miu $ 112,99 >

3. Wear Black Eyeliner

„Jen se zeptejte Amy Winehouse,“ Beth říká, když popisuje schopnost oční linky, aby okamžitě přeměnit svůj vzhled. zkuste si drama s prudkými očí a nikdo si všimnout, že jste na sobě jen džíny a pevné-barevné tričko.

< Focallure $ 7,00 Bourjois $ 8,59 Bellápierre Cosmetics $ 18.99 Palladio $ 6,99 >

4. Přestávka všechna pravidla

Pravidla jsou pro lidi bez osobního stylu, se domnívá, že odvážné celebritou. Vodorovné pruhy, bizarní koordinace barev (nebo jeho nedostatek), šaty, které se nevejdou – udělala to všechno, a nějakým způsobem to funguje skoro pokaždé.

Na konci dne, je to o tom, co cítíte skvěle, ne to, co časopisy poradí. Takže pokud chcete nosit bílé po dni práce nebo sportu o „výkrm“ námořních nahoru, jít na to. Důvěra budete vyzařovat nosit to, co dělá radost bude mnohem víc, než make up lámání nějakou hloupou staré pravidlo.

5. šaty pro větší pohodlí

Beth Ditto není jedinou celebritou houpací out-of-to-svět oblečení, ale na rozdíl od Lady Gaga a jiné módní vpřed hvězdy, vypadá to dělá naprosto přirozené. Beth nosí to, co vlastně cítí dobře v, a to obvykle znamená spárování byty s jejím podpisem Lycra. Možná, že je místo, kde jí permanentní úsměv pochází. Vypadá dobře a má pocit, úžasný – proč ne usmívat?

< Lucky Brand $ 59.00 Rosegal $ 18,78 Jessica Simpson $ 59.00 DressLily $ 16,97Jessica Simpson. $ 69.00. Dr. Scholl. $ 50.00. Důvěra dodavatele $ 26.99. Milanoo. $ 21.99. >

Prosím, zanechte tuto fólii fólií Emplyget Fashing ve vaší schránce!
E-mailem *

Zkontrolujte složku Doručená pošta nebo spam, abyste potvrdili své předplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *