category

Romantické účesy, aby se pokusili tento Valentýna

Podíl

tweet

Kolík

Reddit

Kapsa

Datum s přítelem, jediná dívka v noci ven, nebo večeře v domě svých rodičů? Máte-li zájem o ‚rychlý, stejně jako nečisté‘ vlasy vodítko, tady je několik tipů, stejně jako triky neuvěřitelně docela den účesy Valentýna, ať už jste začátečník nebo pokročilý kadeřníkem.

Toto publikování se může skládat z affiliate odkazů. Podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů.

Valentýn Styles Day vlasy můžete zkusit!

romantické kroutí

Pokud máte vlasy je přirozené kudrnaté, pak je tu opravdu není moc pro vás udělat! Pro rovné vlasy, se kulmu (větší hlaveň měkčí lokny), stejně jako zvlnění z obličeje. Vyčesat do měkkých vln, pak využít svůj preferovaný sprej na vlasy držet kadeře.

Pokud máte pocit, trochu odvážnější vyzkoušet kudrnaté boční ohonu. přidat trochu jiskru s okouzlujícím sponkou nebo nebo barevným páskem. Nemusíte utrácet spoustu peněz na vlasové doplňky. Jeden z mých preferovaných míst, kde nakupovat pro příslušenství je Claire. Mají vynikající výběr, stejně jako některé docela úžasné nabídky kolem prázdnin.

Přirozená Pin-Back

Pokud jsou všechny lesk, stejně jako zlato není vaše věc, tento tradiční pohled je jistě zapůsobí.

Část vaše vlasy, stejně jako pin ji zpět po stranách. nechte své vlasy proudit. Jedná se o velmi přirozený, stresem bezplatný vzhled. Můžete docela hodně bed-head to jeden, stejně jako dát nějaký los v horní části uhlazují část. stejně jako Viola! To je ale roztomilý vzhled!

Low Bun

Je tu něco, nadčasové, stejně jako okouzlující o nízké drdolu. Připomíná mi to květinových služky běží s poli sbírání mléka … neptejte se mě proč. V každém případě, produkují nízký bochánek, přidejte barevné čelenku. Pro ty z vás, kteří jsou o něco mnohem víc lstivý, zkuste vytvořit vlastní čelenku z čerstvých květů. vynikající vlasové doplňky skutečně udělat nastavit náladu na příjemnou noc.

Vlasy Flipped Away From Face

Pokud máte menší nebo střední vlasy, zkuste vytvořit přirozeně vypadající vlny tím, že žehličky stejně jako obracející vlasy z obličeje. Moje vlasy jsou Médium ke krátkému, stejně jako když jsem úplně první se pokusil tento styl, byl jsem spokojen s výsledky. Tento styl dal svůj tvar vlasů, stejně jako objemově to ženství s nádechem sportovnosti k ní. naprosto okouzlující styl.

Srdce Braid

Existuje důvod, proč tento účes je na konci seznamu. Není to tak, protože to není roztomilý, stejně jako její definitivně ne, protože nejde spolu s celým ‚love téma‘. Je na dně, protože tento účes je pro mnohem pokročilejší vlasy módy. Zde je návod. Máte-li trochu mnohem více času to V-den, srdce cop jistě zaslouží místo na našem seznamu styly-to-pokus.

Ať už jste byli Střela amor, nebo čekání na šipky zasáhnout, každá žena si zaslouží hairspiration. Užívat si!

Prosím, opusťte toto pole Prázdný rozpočtový plán Fashionista ve složce Doručená pošta!
E-mailem *

Zkontrolujte složku Doručená pošta nebo spam, abyste ověřili své předplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *