Uncategorized

Holi oblečení a nápady na styling, aby vypadaly živě a živě!

Vzpomínáte na bollywoodské hymny Holi zazvoní Barse Bheege Chunarwali na Balam Pichkari Jo Tune Mujhe Maari? V předvečer Holi je stěží Indián nebo NRI, kteří si nepamatují tyto hravé a tryská písně. Nic nemůže umýt magii a záhadu Atletico Madrid Dres nejběžnějšího bílého Salwar Kameez a Dupatta pro dámy a téměř doodh-zbarvené Kurta Pajama pro muže. To je, když zábava začíná a v reálném čase. Navíc je to nejlepší příklad také nápady Holi a stylingových nápadů.

Všichni víme, že Holi je festival, který po matných zimách přináší zpět barvu v našich životech. Módní, holi, Holi povznáší duchy následujícími způsoby-prostřednictvím festivačního kódu Holi, roztomilý účes pro Holi, doplňky, které se nosí na Holi a obuv pro Holi. Myslíte si, že jsou nutné parfémy, když všichni kontrolují šanci na vás rozmazat Gulaal? Ne … ale ano, nějaké množství make -upu může udělat v den Holi, pokud chcete vypadat nejlépe ošklivou.

Zdroj: Simaayafashions.weebly.comsince Holi je tam, stejně jako potřeba inspirace stylu. Abychom vám pomohli rozhodnout se o oblečení a nápadech na styling, zde jsou některé zajímavé triky a nápady, jak se stylově oblékat, ale pohodlně.
Zdroj: ThatBoHogirl.comtyle Insno for Holi:
Pro ty z vás, kteří mají rádi komfortní dresink, proč se neudělat inspiraci stylu ohromující Deepika Padukone?
Co tedy musíte udělat?

Proměňte se v kočka tím, že sportujete živé tričko s párem horkých kalhot, tak, jak to dělala v písni „Balam Pichkari“.
Chcete přidat trochu zvratu k tomuto festivalu Holi Festival Code?

Pokud si myslíte, že Holi není čas chválit vaše dlouhé nohy, pak spojte odpaliště s pohodlnými pyžamomi. To vám pomůže zajistit pokožku před náporem tvrdohlavých barev. Děkujete nám za tento styl, který pomůže minimalizovat boje ve sprše a Íránská fotbalová reprezentace Dres odstranit všechny tyto barevné skvrny.
Zdroj: makeupandbeautyblog.inwords of Wisdom for You –

Vyvarujte se nosit průhledné a přiléhavé oblečení na Holi, protože si určitě budete mokrý a budete se cítit nepříjemně.
Nejlepší tkanina pro Holi:
Nepochybně je to bavlna. Udržuje vás v pohodě a zároveň si užívá venkovní zábavu, kterou festival přináší. Pro Holi se můžete oblékat do živých bavlněných šatů, které jsou bohaté na barvy a výtisky, abyste přidali tu pomlčku živinosti na vaše slavnostní oslavy. Holi oblečení Alia Bhatt ve „2 státech“ je nejlepším příkladem vychvalování indo-západního vzhledu, nebo si můžete oblékat živou sukni s světlicemi a stále vypadat oslňující. Ale pokud chcete snížit poškození pokožky v důsledku chemikálií a opálení, pak bez druhé myšlenky pokračujte a spárujte povlečené kalhoty s krátkou kurtou nebo palazzo s dlouhou kurtou. Ujistěte se, že si vyberete vrchol, který má plné rukávy.

Zdroj: BollywoodLife.comand a pak je zde barevná tílko a etnická sukně. Trendy Holi oblečení s nádechem tradice. Přitom zdůrazněte tyto šaty s barevnými náramky a funky šperky.
Zdroj: BeautifulHaMeshablog.comethnic Wear for Holi:
Pokud je vaše etnická opotřebení voláním po slavnostních příležitostech, pak jděte Bollywoodskou cestou výběrem všestranného souboru a la Rekha v písni „Rang Barse“. Je to stálezelený trend, který zajistí, že vypadáte nejlépe!
A co je to? Noste ostrý bílý kurta Chikankari se svorkovými legíny. Chcete trochu více zvrat? Spárujte bílou kurtu a legíny s barevnou bandhani tisk dupatta.
[SC: Mediad]
Bílé oblečení pracuje jako nejlepší plátno pro malování města na Holi s přáteli a rodinou. Můžete si dokonce vybrat bílou kurti a spárovat ji s Jeggings.
Chcete to udělat o krok napřed?
Stačí přidat barevnou dupattu nebo šátek na kravatu a zabarvení, abyste přidali tuto pomlčku barev do vaší klasické volby šatníku a použili jej také k zajištění svůdných zámků.
Zdroj: ThatBohogirl.comAccessories for Holi:
Holi móda vyžaduje zvrat. Musíte být chaotický s barvami a vodou a zároveň vypadat nejlépe. A příslušenství, které se nosí na Holi, mají co udělat, aby vám pomohly přibít vzhled. Takto:
Čepice a bandány: Vezměte svou rodinu a přátele překvapením, když nosíte nejlepší pokrývku hlavy (buď elegantní čepice nebo tištěnou šátek) s oblečením tohoto holi. Je to způsob HEP, jak stylizovat vaše oblečení. Navíc nakonec chráníte také vlasy.
Zdroj: Femina..Comsunglasses: Na Holi nemůžete jít na slepé, ale určitě můžete přidat další kouzlo do svého oblečení nošením slunečních brýlí. Podívejte se na hvězdu na své Holi Party a nosíte jeden z těch úžasných sunnies. Chodit pro klasické letec vám jistě pomůže ukrást pozornost. Také, když nosíte sluneční brýle při hraní Tuniská fotbalová reprezentace Dres s barvou na Holi, zajistí, že vaše oči jsou chráněny před extrémními chemikáliemi.
Zdroj: Penguinindiablog.wordpress.comflip Flops: Pro hravý festival budete nosit jeden z těch fantastických sandálů nebo čerpadla? Nedělejte to. Holi je ten jeden festival, který vám dává šanci nosit a předvést obuv pro Holi. Takže to udělejte tím, že nosí žabkynull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *