category

5 oděvních souborů z vévodkyně z Cambridge, které musí každý vyzkoušet

5 oděvních souborů z vévodkyně z Cambridge, které musí každý vyzkoušet
22/07/2017, publikoval Alanic Global
Vévodkyně z Cambridge, Kate Middleton, byla vždy zaměřením na její nejlepší módní volby. Poskytovala ženám po celém světě dostatečnou motivaci k zvýšení jejich stylové hry. Od jejích vystoupení v čelisti máme nyní motivaci oděvů pro pět různých příležitostí. Lze je shrnout následovně.
#Inspirace č. 1: pro večeři
Nejaktuálnější vystoupení, které vévodkyně vytvořila, bylo na oslavě zahrady na oslavu Varšavské královny během královské exkurze Polska. Její na míru vyrobila bílé šaty s černými nastíněními podél středové části a odpovídajícím perelovým příslušenstvím (čtení a náušnice) ji vypadaly étericky. Spojila si vlasy v housce a také použila černé podpatky k doplnění oblečení. Stejně jako WOW vyhrála srdce! Vyzkoušejte to, když se chystáte na večeři se svým partnerem a překvapíte ho.

#Inspirace č. 2: Pro letiště
Middleton rozhodně chápe, jak přesně spočítat pohodlí i eleganci, zejména když létání je úkolem. Používá bílé pláště kabátu s délkou kolen s nahými čerpadly a jen velmi malý make -up. Základní, ale elegantní kombinace oděvů dokazuje, že při cestování nevyžadujete vypadat jako hobo. Podobné styly šatů můžete získat od nejžádanějších výrobců osobních štítků.
#Inspirace č. 3: Pro kancelář
Kalhoty s modrým vzplanutím se spojily s obyčejným bílým a strukturovaným sako ve stejném vynikajícím stínu, co vyžadujete, abyste své kolegové podváděli. Ačkoli vévodkyně z Cambridge používala tento soubor k roku 1851, závisí na roadshow, naprostá třída souboru integrovaná s pomlčkou konvencí, kterou používá, je toto nejlepší pracovní prostředí. Dvojice neutrálních klínů a velmi málo příslušenství je vše, co je potřeba k vyčnívání v davu.
#Inspirace č. 4: na noc
Přestože to Kate Middletonová použila během dne, kdy viděla britské velvyslanectví v Paříži, kouzlo šaty je také obtížné ignorovat. Nejlepší na večer s přáteli, černé tvídové šaty, z nichž můžete změnit délku s pomocí dodavatelů osobních oděvů, zvyšuje váš vzhled podle svazků. Ideální možnosti pro příslušenství, které k oblékám přidává pouze divokou, ale sofistikovanou techniku, byly k dispozici tenký kožený pás, perlové doplňky (opětovný náhrdelník a náušnice znovu), stejně jako černé pravé paty.

#Inspirace č. 5: Pro nejvíce bezstarostné příležitosti
Pokud jste věřili, že vévodkyně byla hlavně o módních šatech, úplně jste se mýlili. Když se objevila na Virgin Money London Marathon v Casuals, bylo to něco, co získalo velkou pozornost. Dvojice oříznutých džínovin v černé barvě, spojené s bílou bezstarostnou tričko a černou bundu zipu, stejně jako pár bílých tenisek, je vše, co vyžadujete, abyste udělali dojem. Ať už jdete do kavárny nebo jen plánujete vstoupit kolem celého dne, je to ideální kombinace oděvů, kterou potřebujete- pohodlná i spontánní.
V této poznámce, vévodkyně z Cambridge ovlivnila nás všechny dostatečné s jejím bezchybným smyslem pro módu, stejně jako ona stále to dělá. čerpat motivaci z jejího oblečení a také do svého stylu kvocient. Top Makers nabízejí velkoobchodní osobní oděvy, které byly vytvořeny nadšené z výše uvedeného oblečení. Obchodníci, kteří chtějí provést hromadný nákup, se s nimi mohou zaregistrovat ještě dnes za účelem ochrany velkých slev.
Štítky:
Dodavatelé soukromých štítků oděvů
Výrobci soukromých štítků štítků
Velkoobchodní oděv

0 0 hlasů
Hodnocení článků

Přihlásit se

Označení

Název*

E-mailem*

URL stránky

Označení

Název*

E-mailem*

URL stránky

0 komentářů

Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *