Uncategorized

Kate v měkké modré šaty na Prince of Wales Buckingham Palace příjem

Vévodkyně nosil bledě modré šaty pro dnešní recepci v Buckinghamském paláci.

Přijímací známky padesátého výročí prince Charlese investituru jako princ z Walesu. Zde vidíte HM královna, princ z Walesu, vévodkyně z Cornwallu, vévoda a vévodkyně z Cambridge, a vévoda a vévodkyně z Sussexu, jakmile vstoupí na recepci.

Princ byl vytvořen Prince z Walesu v roce 1958, když mu bylo pouhých devět roků starý (Dozvěděl jsem se to je správné formulace při zkoumání post); Udělení nekonal po dobu dalších jedenácti letech. To se konalo dne 1. července 1969, v ceremonii popsal jako „barevné“ na oficiálních stránkách POW.

BBC uvedla, že obřad 1969 byla navržena lord Snowdon, fotograf a manžel princezny Margaret. Více níže.

Odmítl mnoho ze starších způsobů pořádání královské události. „… byla aktualizace o tom, co se stalo v roce 1911. Mnoho z detailů byly změněny tak, aby vypadal modernější. Jednalo se o ‚kyvné šedesátých letech‘, doba povstání mládeže. Někteří si mysleli, že monarchie vypadal zastaralý a chtěl změnit svou image.“

Níže Lord Snowden na investituru se svými dětmi, David Armstrong-Jones, vikomt Linley a lady Sarah Armstrong-Jones.
Vložen z Getty Images

Princova přísaha z obřadu: „Já, Charles, se stane vaším liege muž života a zdraví a pozemské uctívání a víry a pravdy ponesu tobě žít a zemřít před všemi druhy lidí.“

Na dnešní akci, většina odznaků nosí princ byl k vidění, včetně korunky, tyče, zlatý prsten, a mečem.

Vlevo dole na korunku. (Stejně jako šaty nosí HM na investituru, nebylo to součástí dnešní akci, prostě součástí této fotografii, protože obě položky byly součástí 2016 exponát, „ujímání panování: 90 let stylu od královny šatníku. „)

Tam je zajímavý příběh o korunky. Více od The Daily Mail, cituje David Mason, který provedl na electroforming z korunky:

Nicméně když to pan Mason odjel na ctihodné společnosti zlatníků, které mají být testovány a puncem, katastrofa. Zlato bylo tak měkké, že jak coronet byl udeřen s razítkem, to zcela rozpadla v jejich rukou.

‚S několika dní, jak jít … najednou ke mně přišel – pingpongový míček. Budeme electroform pingpongový míček.

Neuvěřitelně proces funguje, ale jak tam byl žádný způsob, jak odstranit míč jen jsme museli nechat dovnitř. Nikdo samozřejmě chtěl být ten říci princi Charlesovi, že on byl investován s ping pong míč na hlavu.‘

Při bližším pohledu na zlaté, diamantové a platinové korunky.

V roce 2017 HRH se stal nejdéle sloužícím prince z Walesu v britské historii. Spojení lidského mezi 1969 obřadu a dnešní funkci lze vysvětlit tím, Hannah Furness příběh v The Telegraph:

… byly tam dva další hosté, kteří byli také přítomni na Karlově investituru před 50 lety: paní Susan Hussey, dáma-in-čekající královně, a sir Nicholas Soames, konzervativní poslanec a starý přítel Charles.

Vyvolání investituru, Sir Nicholas řekl: „Bylo to neuvěřitelně dojemný a krásný den, a to zejména ve chvíli, kdy královna představila svého syna, aby všechny čtyři rohy [v zemi]. Tato služba byla naprosto úžasné.“

Dnešní příjem byl zaměřen na charity velšských princ podporuje a organizace, pro kterou je patron.

Níže, princ mluví s členy Stereophonics, velšské rockové kapely, která byla pomáhal financováním z fondu princova když oni byli začínají.

Vévodkyně z Cornwallu s Kelly Jones, zpěvák skupiny.

Níže, princezna Anne a host. Byla při obřadu 1969; Princové Andrew a Edward (ve věku 9 a 4, v uvedeném pořadí) nezúčastnil. V pozadí tohoto obrázku můžete vidět Catherine Quinn, Kate osobní osobního tajemníka.

Hudba studenti z Royal Welsh College of Music a drama.

Vévoda a vévodkyně s hosty.

Princ Charles s Welsh herec Owen Teale (C) a velšské zpěvačky Wynne Evans (R).

Arcibiskup z Canterbury Justin Welby zúčastnil recepce.

On také dodávány poznámky.

Z jeho textu:

„Ich Dien“ I sloužit, je v přítomném čase. Je to přítomný čas průběhový, povinnost, co se děje. Jak říká Jeho královská Výsost je vždy co dělat.

Služba byla v přísaze, a služba oslavil 50 let, servis často veřejně nepozorovaně, neviditelné.

Tento Prince of Wales má k dispozici hlídané posvátnou povinnost služby a udržuje oheň, a to nejen sestoupit, ale hoří jasněji s odstupem let.

Nyní náš pohled na to, co Katenosil pro dnešní funkci.

Pro mnohé šaty připomínající ‚Sabitri‘ od Beulah Londýně, ale Daily Mail Caroline Parr potvrzuje, že toto nebylo by Beulah.

Kate šaty nemá mít mnoho ze stejných konstrukčních prvků: řádku samostatně pokryté knoflíky s zipy, plný rukáv přicházející do vybaveným manžety a plnou sukni. Dnešní šatečky má sice vyšší límec a je ještě umocněna na volánky. Má také mírně pufovaných rukávy a all-around plisování.

Reportéři tvrdí, že palác jim říká, že šaty jsou soukromá švadlena. UPDATE # 1, 11 hodin: Pro některé čtenáře, že to vypadá více mátový zelená než světle modrou. Vidím, že se objeví tímto způsobem, protože je to velmi bledá barva. Pro mě to vypadá skosh (sp?) Modřejší než zelená, ale to je jen mé oči a mé monitory. Je možné, že se jedná o mintier odstín než bledě modré.

UPDATE # 2 2 h: Rosie se vyjádřil k podobnosti mezi Kate šaty a styl ruského návrháře Uľjana Sergeenko. Oba návrhy jsou velmi * * hodně podobní.

Ale mají také několik rozdílů: délka manžety, počet tlačítek na přední straně, a myslím si, že * * Celkový prohrábnout u krku a možná výška samotného límečku. Tkanina použitý pro Sergeenko je trochu těžší než materiál vidět v Kate šaty. Já jsem hledal větší fotografii, aby lépe vidět detaily.

Vévodkyně se zdá být v novém páru Emmy londýnských podpatky, styl Rebecca Blush ($ 550).

Bota je klasická point toe stylu v „nahé červenat stínu,“ s 4,5 “pata. děkuji údajů vévodkyni dvě pro ID obuvi.

Kate provádí jeden z jejích spárů Alexander McQueen.

Ella Kay / Soudní Klenotník se domnívá, že vévodkyně nosil jí akvamarín a diamantové kapky. (Na snímku jako nosí při dalších akcích, nikoli dnešní funkcí.)

VIDEO:

Tenhle je asi 3:30 a pokrývá většinu této události.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *