Uncategorized

Summer Graphic Resource Bundle – 350+ dat za 5 $

Summertime Graphic Resource Bund od Graphic Loot
Nic se neporovnává s ručně nakreslenými styly, které vám umožní vidět mírnou nedokonalost. Kresby akvarelu jsou skvělým příkladem požadavku současné éry, aby se spojil s tradičními. Můžeme se zbláznit po velmi malém designu, přímo linie nebo zcela zarovnaném výzdobě, ale nemůžeme pomoci vrátit se k realističtějším přístupům.
Nerafinované hrany vytvářejí styl osobní, jedinečné a také k dispozici pro interpretaci.
Stejně jako bitková truhla s pokladem je nejnovější balíček grafických zdrojů od Graphicloot plný takových drahokamů. Je to letní balíček, proto je plný samostatných prvků, jako jsou květiny, listy, stuhy, sušenky, motýly, ovoce a další podrobnosti o přírodě. Rovněž však můžete objevit jejich kombinace, v typu uspořádání, jako jsou věnce, kytice, rámy, stejně jako takové. Důležité je zdůraznit, že s těmito prvky existuje 50 údajů o vzorcích. Bezproblémově odkazují na jasné, pulzující pozadí pro pozvánky, nákup tašek, kalendářů nebo balení.
Grafika byla pečlivě vytvořena naší váženou magdou. Všechny jsou ruční kresby, s miliony akvarelových kombinací, což vede k realistickým strukturám pro autentické tradiční efekty.
Nebudete tomu věřit, ale data 350+ jsou nabízena pouze za 5 $. Ačkoli jejich skutečná hodnota je 450 $. Přemýšlíte o tom, že zdroje mají osobní i průmyslovou licenci, vaše úsilí bude skutečně sníženo na nulu.
Styly souborů zahrnují PNG, JPG a Pat.

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *