category

Blaze

Blazer: C/O Jones New York | Plaid Jacket: C/O Jones New York | BLOUSE: J. Team (také jako tento) | Kalhoty: Teorie theskens (podobná zde, tady i zde) | Boty: Kate Spade (posedlá těmito, podobná zde, tady, tady, stejně jako zde) | Sluneční brýle: c/o Stella McCartney | Náušnice: domov Harlow | Polská: Deborah Lippmann

Dnes se spojím s Jonesem New Yorkem, abych předvedl své podzimní Blazers. V této sezoně jsem byl zamilovaný do jejich sbírky Blazers, protože běžně rozmanité styly mě přiměly skutečně věřit jiným způsobem o metodě, kterou nosím Blazers. Ať už se jedná o tradiční verzi nebo aktualizovaný sako smíšených médií, jako je ten výše, mohou tyto kusy nejen fungovat jako nejlepší sezónní vrstvy směny, ale také může rychle navrhnout váš vzhled celých sedm (nejen pět!) Dnů v týdnu. Barevný sako, který dnes používám, může být o víkendech tak rychle spárován s grafickým odpalištěm a džínovinami, jak je to možné, s leštěným pláštěm pro klienta uspokojujícího během pracovního týdne. Nemohu vám říct, kolikrát mě sakry jednou rukou zachránil před tím, než jsem se díval bezdomovce na mé metodě ven ze dveří do nedělního brunch. Opravdu mají moc transformovat.

Pro mě je spárování sako se standardními plášťovými pláštěmi nebo sukni s tužkou zjevným pracovním týdnem, takže dnes jsem obtížné tyto únavné instinkty pomocí sako s tímto kostkovaným kabátem, pruhovanou hedvábnou halenkou a také stejně White Oxfords. Směs výtisků a atmosféry sportovního oblečení souboru slouží jako skvělý tip (alespoň pro sebe), že šatník nezbytný, jako je tento sako, nevyžaduje zavěšení v sekci pouze formálně práce v mém šatníku Pro párování s trochou výběru staidních černých kalhot, sukní tužek a pouzdro. Ať už se můžete dostat pryč se smíšenými výtisky a blůzy, které visí volně, nebo vaše pracovní prostředí potřebuje trochu konvenčnější rotace na souboru, podívejte se na Blazers v JNY (pro skutečné, jsou tak dobré) Stejně jako mějte na paměti, že z těchto flexibilních kusů můžete získat tunu využití, stejně jako mimo kancelář.

Tuto publikování sponzoroval Jones New York prostřednictvím AOL Media. Názory vyjádřené v tomto dokumentu jsou moje a také nenaznačují názory nebo pozice Jones New York nebo AOL. Všechny výběry produktů, styl a názory jsou moje vlastní.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *