category

Caped

Cape: Ann Taylor C/O | Šaty: Ralph Lauren (starý však podobný právě zde a mnohem více níže) | Pás: Reiss | Boty: Michael Kors | Punčocháče: Wolford | Rukavice: Trenér (Love this) | Sledujte: Marc Jacobs | Prsteny: Gorjana (podobné zde) | Náhrdelník: Můj monogram C/O | Sluneční brýle: Prada

Fotografie Jeff Thibodeau

Ve snaze rozšířit svou kulturní gramotnost jsem se rozhodl prohlédnout si hladové hry včera v noci. Úplně první. Vím, že musím hodně dohnat. Měl jsem plnou ženu, kdy jsem se rozdrtil na J-Law, protože jsem ji viděl v Playbook Silver Linings a také můj jako pro ni byl zpevněn, když se nějakým způsobem zvládla, aby se vypořádala s výsadbou, vypadala úžasně při lezení po schodech, abych ji přijala, abych ji přijala Oscar. Moje váhání ve skákání na rozjetém ​​vodě Hunger Games bylo však právě založeno na mých předsudcích s nepodloženými proti mnoha futuristickým/fantazijním/dystopickým/upírským médiím (ano, všechny tyto divoce odlišné žánry jsou v mé mysli spojeny).

Avšak na neobvyklé události, kterou jsem byl přinucen (nucen), aby si tyto knihy přečetl a/nebo sledoval tyto filmy, prakticky vždy skončím … no … typ je opravdu miluju. Výstava A: Harry Potter. Určitě nejsem fanatik, ale můžu nebo nemusí mít, protože jsem se pokusil navrhnout svůj život po George Weasleyovi (mínus jeden úžasný, i když doom-osudný dvojče).

Nakonec jsem trochu plakal, když Dobby zemřel ve druhém až posledním filmu? Do toho ti nic není. Jsem však 95% specifický, že zjevení je zcela možné? Možná.

Chci říct, že pokud Amazon dokáže vytvořit robotický ekvivalent „Owl Post“ (přečtěte si: Hedwig Scals Show v Harry Potter a také smrtící smrti – část 1), nevěřím, že je tak nepřiměřené uvěřit, že teleportující z NYC Milwaukee je jedinečná možnost.

Jaký to mám na mysli? Nejasný. Ale věřím, že se jedná o můj obvodový způsob, jak se pokusit náhodně tkaní Jennifer Lawrence i Harryho Pottera do konverzace. Ach! Stejně jako také zavedení dnešního oděvu rozlišení a stylu Mavericka sezóny: Capes.

První létající roboti amazonské zásilky jsou odhaleny … nyní jsou čarodějnické řásky opět ve velkém stylu … příští… zjevení. označ má slova.

Nakupujte příspěvek:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *