category

Jak začít módní blog

Sdílet

tweet

Kolík

Reddit

Kapsa

Takže, chceš být módní blogger? To je skvělé! Jít na to! Nyní mnohem více než jakýkoli jiný čas v historii, každý má přístup ke všem nástrojům, které potřebují k zahájení vlastního módního blogu. Nejdůležitějším popisem doporučení doporučení, které vám můžeme dát: Nebojte se!

Tento příspěvek se může skládat z affiliate odkazů. Podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů.

Začněte svůj vlastní módní blog

Nebuďte vyděšeni, abyste … podívejte se na ty, které obdivujete pro poradenství. Skvělé místo začít je udělat nějaký výzkum a hledat tyto webové stránky, které vy sami milujete číst. Nesmí být zaměňován s plagiátorstvím (který nikdy není v pořádku), zvažte to jako způsob stavby inspirace. Uveďte seznam toho, co se vám líbí nejlépe o konkrétním blogu nebo webových stránkách. Pak se dostanete kreativní a najít způsob, jak dát své vlastní speciální (přečteno: Original) Otáčejte na něj.

Nenechte se vyděšeni … technologie.

Jak jsme řekli výše, nikdy jsme neměli mnohem více bezplatného přístupu ke všem nástrojům potřebným pro zahájení vlastních webových stránek. Většina blogových platforem jako Blogger a WordPress jsou úžasně uživatelsky přívětivě, a můžete do značné míry Google cokoliv a najít seznam tipů, triků, tutoriálů a jak-to, aby vyřešili jakýkoliv problém, se kterými se můžete setkat. (Mohl byste dokonce Google “Jak začít módní blog”, ale to by vás zde znovu nasměrovalo!) Pokud nejste nejvíce počítačově důvtipný člověk na planetě, nenechte to zastavit vás!

Nebuďte vyděšeni do … mít jasný pohled.

To může být nejdůležitější nápad na tomto seznamu. Protože trh je nyní tak nasycený módní, osobní styl a pouliční styl blogy, které mají něco, co dělá váš blog zvláštní, je životně důležitý. Emily Schuman, tvůrce populárního móda / potravinového blogu Cupcakes & Cashmere kdysi řekl: “Rozhodněte se, co chcete dělat, a udělat to lépe než jakýkoli jedinec jiný tam venku.”, A my jsme nemohli souhlasit víc. To je důvod, proč mít jasný pohled a určitý předmět je prvořadý k úspěšnému blogu. V rámci módní blogování, možná byste se chtěli zaměřit na uschazující pracovní oděv, nebo možná, že vaše forte je DIY-oblečení? Vyberte úhel v módě bloggin.

Nebuďte vyděšeni do … Investujte do dobrého vybavení.

Zápočet: CAM monstrum na tumblr

Stejně jako jste schopni, aby bylo prioritou investovat do nástrojů, které potřebujete, aby váš blog stejně dobrý, jak to může být. Přemýšlejte o tom, jak se cítíte, když hledáte web a narazíte na webové stránky s mizernými fotografiemi nebo to je těžké navigovat. Správně se rozumí nedostatek profesionality a šance, že budete opustit web Toute Suite při hledání druhého, lépe popravené URL. Takže považujte za předmět a převozy. Chcete, aby byl váš blog být photo nebo video založené? Pak strávte nějaké peníze na úžasný SLR CAM nebo HD videorekordér. Chcete sdílet napsané slovo? Možná nebudete muset dostat skutečné vybavení v takovém případě, ale přičemž psaní kurzu nebo psaní třídy bude váš hru a udržet lidi, kteří se vrátí za holicí strojek Sharp (a Typo-free!) Vtip.

Neděste se … Chcete-li jít ven a setkat se svými vrstevníky tím, že navštěvuje online nebo in-osoba konferencích a fórech.

Credit: infobarrel.com

Komunitě bloggerů fashion se skládá z několika docela fantastické lidi, kteří jsou mnohem víc než potěšen sdílet své znalosti s příchozími. štěstí časopis zahájila pořádání konferencí pro módní blogger (Fabb – módní a odvolání Blog konference) stejně jako IFB se svým nezávislým způsobem Blogger konference a BlogHer je on-line fórum skvělý plný zdrojů. stejně jako nyní máte všechny technologie spustit módní blog, máte nekonečné zdroje, které jsou jen stisk klávesy nebo dva pryč – využívejte jich!

Móda blogování není pro slabé srdce, a ty, které to umí nejlépe jsou ti, kteří se zavázali k tomu, aby své stránky nejlepší, co může být. Emily z Koláčky a kašmír, Vahni tvůrce Grit a půvab jsou úžasné příklady bloggerů, kteří měli představu, odvahu, aby tuto myšlenku na světové velkého webu a hokejky-to-itiveness přeměnit tuto myšlenku do úspěšné, profesionální blogu , postupujte podle následujících tipů a můžete počítat se mezi některými velmi jemné společnosti.

Prosím, zanechte tuto fólii fólií Emplyget Fashing ve vaší schránce!
E-mailem *

Zkontrolujte složku Doručená pošta nebo spam, abyste potvrdili své předplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *