category

Jak pro Rock Saddle boty

Sdílet

tweet

Kolík

Reddit

Kapsa

Tento příspěvek může obsahovat affiliate odkazy. Podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů.

Od 40. let do šedesátých let nemusí být výraznějším stylem obuvi v USA než sedlové boty. Populární u každého od Swanky Business manažery k teenagerům, kteří se obtěžují na ponožkách chmele, klasická, černobílá bota oxfordů nabízela rozšířené odvolání ve velmi čistém, všestranném designu.

Nosí postavy v popové kultuře, jako jsou růžové dámy v “tuk” a Lucy z “arašídů,” sedlové boty se vyvinuly do základny v ročníku módy – evokující opravdový smysl pro Americany. Proto jsou sedlové boty skvělým doplňkem k ročníku kostýmů nebo oblečení pro tématické strany.

Dámské sedlo boty, 45 dolarů, nostalgicstuffusa

Design barevných bloků sedlových bot však je nadčasový, což znamená, že mohou být použity pro mnohem více než Halloween! Pokud hledáte nějakou inspiraci pro vzpěra vašich věcí s vintage twist, přečtěte si na pohled na pět sedlových bot oblečení budete milovat.

5 sedlových bot oblečení nosit teď

1. Opravdu klasika

Source fotografie: https://ofnorth.wordpress.com/

Pro klasický každodenní oblečení, nedělejte pár sedlových bot, aby vaše oblečení vinobraní hranu. Sport Nosný grafický odpaliště vaší oblíbené značky a některé hubené džíny k dokončení vzhledu. Zde vidíme Chloe Changering 50s cigaretový kalhoty s nějakým vysokým pasem, oříznuté hubené džíny. Vzhled je nejvhodnější pro vyšší holičky, jak ukazuje telata může zkrátit čísla. Dokončete tento nadčasový pohled s párem sedlových bot – kuriózní, pohodlné dokončovací dotek.

2. Kůže, Baby!

Foto Zdroj: Modloth

Podívejte se na potíže? Pár kožená bunda a některé jezdce džíny s sedlovými boty pro sexy dostat-up, který si jistý woo kluci a inspirovat holky. Držte se osvědčené barevné schéma: červená, bílá a černá, za garantovaný dobrý vzhled.

3. Vintage točení

Fotografie Zdroj: aclotheshines.co.uk

Párujte své sedlové boty s rozkošný, nadčasové a-line šaty – který vyplývá libovolnou postavu. počasí nespolupracující? Sedlové boty mohou být snadno spárovány s punčochami, bez přídavek frou-frou, které riziko kopírování vašeho punčochového zboží. Přidejte rozkošný hráškový kabát, abyste mohli svůj vzhled klasický odvolání. Pro přidanou hranu nedejte nějaké prohlášení sluneční brýle nebo přístup se starožitným přívěskem.

4. Profesionální příslušenství

Fotografie Zdroj: Pinterest

Sedlové boty jsou ideální pro kancelář – jsou pohodlné a dost kyčle, aby skórovali komplimenty od spolupracovníků. Spárujte roztomilé dodatky s některými hublikatelnými kalhotami nebo hubenými džíny, nezakládaným tlačítkem dolů a blazer pro elegantní, moderní pohled s vkusnou poctou až po retro-opotřebení. Tlačítko Horní tlačítko blůzy pro moderní vzhled, nebo nechat váš halenka mírně rozepnuta na sexy hranu.

5. Retro Fashionista!

Fotografie Zdroj: Pinterest

Vlastní tento klasický vzhled tím, že odvážně párování sedlových bot s oblečením přímo z poloviny století, když tyto boty byly vztekem. Lichotit svou postavu a prodloužit nohy, jít s hubenými džíny. Pro skutečně klasický vzhled, roll své džíny nahoru trochu ukázat své ponožky (tento vzhled je velmi v tomto roce, taky!). Nebojácně pár boty s pulzujícím Cardiganem, abyste vynikli, nebo se držet na pastelové základy pro jemný kývnutí k retro módě.

Jste také milovník boty? Přečtěte si 10 boty Každá žena musí mít.

Prosím, zanechte tuto fólii fólií Emplyget Fashing ve vaší schránce!
E-mailem *

Zkontrolujte složku Doručená pošta nebo spam, abyste potvrdili své předplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *