category

Jak najít levné družičky šaty

sdílení

tweet

Kolík

Reddit

Kapsa

Zvolení přítelem, který slouží jako jeden z jejích družiček je vzrušující …. teoreticky. Strany a sprchy, nakupování, fotografie – to vše je výbuch. Ale pak reality se setí, když uvedlo, že družička si uvědomí, že musí dostat šaty, a ne jen jakékoli šaty, možná nelibost (číst: nevrhavé) šaty, které nikdy nemusí znovu nosit.

Tento příspěvek se může skládat z affiliate odkazů. Podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů.

Ale nevěsta je pohádkový konec nemusí být hororovým příběhem pro její služby. S naší pomocí můžete najít levné družičky šaty, které jsou roztomilé, re-zpracovatelné a nejlepší ze všeho, rozpočet přátelské.

Jak najít levné družičky šaty

Smíchat to

Jeden z velkých trendů s svatební móda v poslední době má každou služku vybere šaty, které pro ni funguje. Stále můžete mít koordinovaný, elegantní efekt bez uvedení dívek do odpovídajících souborů, pokud jsou každá šaty stejné barvy, délky a / nebo tkaniny. Spousta maloobchodníků používají stejné tkaniny a odstíny v oblečení pro každou sezónu, takže je to překvapivě snadné. Jděte nakupovat společně a nechte každou dívku najít šaty, které lichovuje její postava a vyhovuje jejímu rozpočtu. Pokud jste všichni nakupovat jako skupina, můžete najít levné družičky šaty, které vypadají a cítí skvěle na každém jednotlivci i celé skupině.

Přeskočit Svatební butik

Nevěsta a družička šaty jsou mnohem dražší jen proto, že jsou na svatbu. Ve skutečnosti, spousta švadlen a krejčí bude prorazit své ceny pro každou práci související s tímto zvláštním dnem. Aby se zabránilo nadměrné výdaje, hledejte další maloobchodníky, jako je Ann Taylor, Express nebo Bílý dům černý trh pro levné družičkové šaty. Budete chtít nakupovat také Dillard a Nordstrom. Můžete se také pokusit prohlížet online na asos, edressme nebo bluefly. Jen se ujistěte, že budete moci vrátit šaty, pokud nefungují.

Obchod mimo sezónu

Maloobchodníci často zvyšují ceny během sezóny Prom, ale v podstatě následují. Když vidíte, že tyto šaty zasáhlo prodejní stojany, je čas vrhnout. Stačí se ujistit, že se dostanete dost času mezi datem nákupu a datem svatby. Rush-pořadí šaty z butiky nebo dávat omezené omezení na míru může mít za následek výdaje na dvacet procent nebo mnohem více, než byste zaplatili jinak.

Pronajmout družičkové šaty

Stejně jako pronájem smokingu, družičky si také mohou půjčit šaty pro velký den a to možná naším nejoblíbenějším způsobem, jak skóre levné družičky šaty. Spousta svatebních butiků tuto možnost nenabízejí, pronajmout hřídočky dráhy a nošení dnes pryč zítra jsou skvělá místa k nalezení nádherných šatů online.

Jet jednoduchý

Zvláště s formální svatbou, nevěsta chce každý aspekt akce mít “wow” faktor, včetně družiček šaty. Ale mnohem více okouzlující šaty, tím vyšší cena, nemluvě o méně šancích, že služka bude muset znovu nosit. Ušetříte peníze výběrem jednodušších šatů a přístupu pro levné družičkové šaty.

Satin Plášť šaty, $ 49.99 v Ann Taylor

Základní plášť šaty nebude stát mnoho, a družička ji nosit na jiných příležitostech po svatbě. Chcete-li přidat trochu šmrnc, zkuste přidat drahokamu brož, prohlášení náhrdelník nebo vlasové doplňky, jako jsou květiny nebo hřebeny. Dalším velkým možností je sehnat látku ve vašem místním obchodě tkaniny a vytvořit šerpy nebo mašle uvázat kolem pasu nebo nosit na šatech. Velký luk může přidat hodně jinak základní šaty.

Prosím, zanechte tuto fólii fólií Emplyget Fashing ve vaší schránce!
E-mailem *

Zkontrolujte složku Doručená pošta nebo spam, abyste potvrdili své předplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *