Uncategorized

Deconstructed styl celebrity – Demi Moore

Sdílet

tweet

Kolík

Reddit

Kapsa

Je těžké uvěřit, že je to dvacet šest let vzhledem k tomu, že jsme se setkali s “Julesem” Demi Moore postava v jednom z nejoblíbenějších filmů Brat Pack, “St. Elmo je oheň “. Jako ohromující teď, jak byla pak, Demi je odvolání se zdá být nadčasové, a není to bez přehnání, co říct, že je stylová ikona. Pokud se zabývají obrazy mezinárodní kampaně Versace AD, nemá cementovat stav ikon textu, nevíme, co dělá! A skrze to všechno, Demi se nějak podařilo vypadat, dobře, bezchybné.

Tento příspěvek se může skládat z affiliate odkazů. Podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů.

Dokonce i přes těžké časy, ona stále dokáže vypadat skvěle. Chcete emulovat Demi je zemřít pro vzhled, ale neví, kde začít? Neboj se, vezme vás do světa módy, stylu Demi Moore!

Demi Moore Style

1. Často je černá a bílá …

Zápočet: Ramey; Mark Mainz / Getty; Allain rolland / reflex; Bryan Bedder / Getty Images

Demi ji udržuje stylově jednoduché, míchání dvou “bezbarvých” barev s lehkostí a milostí. Její porcelánová kůže a nádherné tmavé vlasy dávají tématu Extra punč Potřebuje to vzít z jednoduše klasické až do elegantní. Lucky pro nás Tento Yin a Yang vzhled není těžké znovu vytvořit; Udržujte svou paletu do dvou dvou odstínů a máte dobrý jít.

1. Pruhované černé a bílé šaty $ 44.90 z Mango 2. Černé a bílé šaty $ 32.35 z Asos3. Oříznutý tkaný blazer $ 22.90 od Forever 214. Černobílé dva tónové sukně $ 49.90 od Zara

2. Stínová lady.

Zápočet: Pacificcoastnews.com; Pacificcoastnews.com; FlynetPictures.com.

Někdy, vše, co potřebujete, je úžasný pár odstínů opravdu udělat oblečení. Demi dělá i základní tank top pohled okouzlující se svým ultra glam, nadměrným slunečními brýlemi.

1. Kovové rámové sluneční brýle $ 5.80 od Forever 21 2. nadměrné 70’s tortoiseshell sluneční brýle 21,56 dolarů od ASOS

3. Nejlepší vlasy v Hollywoodu?

Zápočet: Lester Cohen / WireImage; Re / Westcom / Starmax; Fletnetpictures.com; Michael Buckner / Getty Images Severní Amerika; Stephen lovein / Getty Images Severní Amerika

Je možné, že Demi Moore má nejlepší vlasy v Hollywoodu. Ona je v dobré společnosti s několika dalšími dámami v souvislosti s Amanda Seyfried a Jennifer Aiston přišel na mysl – ale myslíme si, že Demi vezme titul, když přijde na její plnou, lesklou hřívu. Vypadá stejně báječně, ať už je plná těla a měkkých vln, kroužků kroužků nebo kolíků. Odolnost kusu je vysoce lesklý lesk. Pojďme jí zavolat královně, že? Pokud chcete, aby vaše vlasy vypadaly tak dobře jako vše, co je vše, co potřebujete, je ideální nástroje, úžasné kadeřník, a pokud vaše vlasy jsou na kratší straně, trpělivost. Závisí na nás, jakmile jsou vaše vlasy tak dlouhé a lesklé jako demi, budete vědět, že to stojí za to počkat!

1. Shea vlhkost Curl Zlepšení smoothie $ 9.99 z cíle2. Conair Satin Dokončit keramický curling železo 23,99 dolarů od lékárny.com3. Garnier Fructis Shine Wax $ 3,99 z cíle

4. Tvar Shifter.

Zápočet: Peter Kramer / AP; Steve Granitz / WireImage; Obrazy Jason Kempin / Getty; Jim Smeel / beimages

Demi přesně ví, jaký typ šatů lichotí její štíhlý obrázek: posun. Sleeved nebo bez rukávů, tento styl vědomého těla je vysoký na ženskosti, zatímco stále je nízká údržba a neuvěřitelně snadné nosit. Tato dáma-jako styl je základem v Demi je šatníku, a pokud obdivujete její styl, musí to být jeden ve vašich, taky!

1.plum ¾ rukávy posunu 89,90 dolarů od mango2. Zkontrolováno šaty Shift $ 79.90 z Zara3. Red Bez rukávů Shift $ 34.14 od ASOS

Dní Demi’s Brat Balbat Dny mohou být dlouho pryč (spolu s velkými, velkými vlasy střední-80. 80. let, díky dobrotu!), Ale Demi získala místo v našich srdcích. Nejen přes její nezapomenutelné filmové role – Diana Murphy v neslušném návrhu, tvrdý mluvící námořnictvo právník v několika dobrých mužů, srdečná mladá vdova v duchu, hardcore rekrut se schopností dělat jednorázové push-up (!) GI Jane. Vyvinula se do ženy, která emuluje všechny úžasné charakteristiky ikony stylu: Je to bezchybné, báječné a mnohem víc než cokoliv jiného, ​​nebojácný.

Prosím, zanechte tuto fólii fólií Emplyget Fashing ve vaší schránce!
E-mailem *

Zkontrolujte složku Doručená pošta nebo spam, abyste potvrdili své předplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *