Uncategorized

Top 10 Dressmaking blogy

Sdílení

tweet

Kolík

Reddit

Kapsa

My všichni milujeme, že malý vzrušení dostaneme z objevování fantastických šatů na cenově dostupné – často však chce módy je větší než její peněženku. Co je to žena? Udělej si to snů! Diing je naprosto v ideálním případě, stejně jako je to úžasná metoda, která ušetří nějaké peníze, stejně jako získat jeden-of-a-laskavý kus, který můžete s potěšením nosit. Když dostanete viset z toho (možná po několika lekci na regionální sousedství vysoké školy) šití oblečení bude snazší, než si můžete myslet. Šití se může dokonce proměnit v částečný úloha (Dobrý den, další peníze boty!) Nebo vést k povolání v módě. Takže ať už jste ochucený šicí stroj královna nebo absolutní začátečník, podívejte se na naše výběry pro první deset šprchů blogu.Adcentures v krejčovství

Toto publikování se může skládat z affiliate odkazy. Podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů.

Suzannah z Portlandu, Oregon, sdílí její nadšení pro krejčovství na tomto blogu plném inspirativního fotky, stejně jako vzory. Někdy píše o dalších tématech, jako jsou družičky účesy, stejně jako dělat roztomilé narozeniny bannery.

Šaty DAYTHIS BLOG, Z ERIN MCEKEAN, je menší jak-k, stejně jako mnohem pozorněji. Sdílí své preferované šaty, obrázky těch, které se dělají sama, roztomilé tkaniny, stejně jako více.

Blog pro mnohem lepší SEWinggertie je profesionální kanalizace od královen, který učí výuku, stejně jako dokonce má knihu vyjde ven. Její blog vám dává tipy, tutoriály, stejně jako nápady pro šití, s obrovským zaměřením na šaty. Vytváří hlavně lahodné vinobraní kusy.

Withaholicthis Blog je z Tasia, nahoru ve Vancouveru. Sdílí její vzorce, stejně jako jednoduchá dodržovat šicí tipy. Tasia, která je jednoznačně odborníkem, zahájila vlastní sbírku šití vzorů. Můžete je dostat na své stránky, stejně jako se zúčastnit se “SEW-SIVES”, kde dodržujete její publikovat každý den, stejně jako Sew spolu s ní. Nebo se podívejte na “Program” pro definice všech šití žargonu.

SEW WEEKLYMENA Trott byl uznán tónem peněz magazínu, stejně jako Wall Street Journal pro její blogové schopnosti. Pro týdenní šití, dala se výzvou: produkují zcela domácí šatní skříň (s několika výjimkami). Její blog dokumentuje tuto práci, stejně jako se zaměřuje silně na vinobraní vzorů, stejně jako ekologicky šetrné oděvy.

Móda z pastvého blogu, od Debi ve Skotsku, se zaměřuje na všechny věci vinobraní. Podrobně detaily své projekty, sdílí její myšlenky, stejně jako vzory dárky, protože “šít [s ní] metodou s desetiletími.”

SEW MAMA SEWBETH WILSON Heads nahoru na blog pro tuto společnost. Můžete se zkontrolovat o všech věcech šití, stejně jako obchod pro tkaniny, stejně jako mluvit s jinými kruposy ve fóru.

Švadlena SophialiSophie je ještě jeden blogger z Velké Británie, který dokumentuje její preferovaný hobby online. Sdílí její výtvory na svém blogu, což je jednoduché spojit, protože Sophie je relativně nová v šití.

Módní šití Blogcolleen Lea má více než 30 let zkušeností šicích. Ona používá její blog, aby reakce rozhodující šicí otázky týkající se věci, jako je, jaký typ materiálu na výběr, jak přesně železa šipky, stejně jako to, co musí být na kontrolním seznamu pracovních míst.

Dvanáct šatů Blogfrom dáma ve Wisconsinu, tento blog sleduje její dvanáct šaty ve dvanácti měsících projektu. Její skládání je vtipné, stejně jako promyšlené, stejně jako její tipy, myšlenky, stejně jako myšlenky jsou vždy zábavné číst.

Prosím, opusťte toto pole Prázdný rozpočtový plán Fashionista ve složce Doručená pošta!
E-mailem *

Zkontrolujte složku Doručená pošta nebo spam, abyste ověřili své předplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *