Uncategorized

Minimalistické i neutrální koncepty manikúry, které budou dominovat letos na podzim

monochromatické, abstraktní návrhy nebo neutrální geometrické linie, jsou pro minimalistický styl nehtů na podzim docela hodně, co chcete. Ať už děláte manikúru pro kutily v domě nebo navštěvujete salon, nechte tyto minimalistické styly nehtů být vaší inspirací. Zde jsme zaokrouhlili naše preferované styly, od kterých budete chtít vzít, od mikro linií po jednoduché podzimní vibrace.

Co je minimalistická i neutrální manikúra?

Toto je vhodný typ manikúry pro někoho, kdo nechce extrémně podrobný a pozoruhodný soubor, nebo někoho, kdo se krčí na konceptu tematického svátečního hřebíku. Pro ty, kteří vyleští své nehty doma, jsou minimalistické metody i styly zcela přístupné a také snadno se znovu vytvoří. Stejně tak také skvělé zprávy pro nováčky na nehty.

Jak udělat doma minimalistickou manikúru?

Dělat si vlastní nehtové umění v domě není tak obtížné, jak se zdá: Ujistěte se, že vyberete jednoduchý styl, který můžete začít. Horní i spodní vrstvy jsou také důležité, protože to zajišťuje, že chráníte nehty i design. Ujistěte se, že pochopíte dodržování základních tipů:

Pro malé linie nebo tečky využívejte vlásenky nebo párátka. Pro větší tečky využijte záda kosmetiky čisté nebo špičku kolíku ve tvaru kuličky.

Použijte čtvercový tinfoil jako kombinaci a také umístění kaluže vaší preferované barvy nehtů na tečce.

S tečkovacím nástrojem výběru ponořte do barvy a pečlivě zatlačte na preferovanou oblast nehtů.

Tento minimalistický styl nehtů lze přizpůsobit vašemu osobnímu stylu, ať už se rozhodnete pro neutrální barvu nebo chcete pop barvu, která je stále poměrně jemná. Krémová i krémová poloviční čokoláda jsou ideální pro naše preferované ovesné mléko latte a také budou dominovat letos na podzim.

Viz také

Podzimní móda, obchod a styl
4 Zpět na kousky vzoru kanceláří, které vás nadchnou, přijdou do práce

A abychom vám poskytli mnohem lepší vizuální a také některé koncepty, které vám mohou začít, zaokrouhlili jsme minimalistické i neutrální koncepty manikúry, které budou dominovat letos na podzim a také se posouvat pro váš další nápad na manikúru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *