category

4 druhy spodního prádla Každá dáma by měla mít tento nový rok

4 druhy spodního prádla, každá dáma by měla mít tento nový rok
06/01/2018, publikoval Alanic Global
Spodní prádlo je nezbytnou součástí oblékání. Rozumíš tomu. Důsledky přijetí špatné volby spodního prádla jsou také závažné, stejně jako to chápete. Jak přesně tedy uděláte nejlepší volbu? Jak přesně vybrat něco, co je perfektní? Tady je seznam spodního prádla, které by měla mít každá dáma ve svém šatníku. Chcete pochopit, co jsou? čti dál.
Korzet
Úplně první korzet přišel k tomu, aby byl v 50. letech 20. století, když Catherine de ‘Medici, manželka krále Jindřicha II. Francie zakázala silné pasy. Korset je chápán pro své hubnutí. Poskytuje vaší siluetě tvarovou iluzi, což z ní dělá fantastickou volbu pro všechny, kteří chtějí zvýraznit jejich poprsí i boky a zároveň skrývat „silné pas“. Korset si upravuje pas a poskytuje vám zakřivenou postavu. Producenti založené na spodních věcech USA mají korzety v různých barvách, které přispívají k obecnému přitažlivosti.

Nejlepší, když – slouží ke skrytí tuku břicha.

Shapeear
Požehnání zvané Shapewear předefinovalo ženské obvaz, zejména když vydává oslavu i radostné oblékání. Chcete často chtít vklouznout do dobré šaty pro nějakou obrovskou oslavu, ale bez diety, která se zdá jako nemožný čin. Toto je zkratka, kterou potřebujete. Žádná strava nehody, žádné cvičení. Stačí nosit tvar a také zlatý. Shapeear funguje jako korzet, ale pokrývá celou oblast poprsí na stehna.

Nejlepší, když-používá se pod pevně přiléhajícím oblečením a také požadavek na skrytí břicha.
G-řetězce i řemínky
Spíše než jít komando, proč ne vklouznout do něčeho, co je částečně sexy, částečně pohodlný a sotva vám připomíná jeho přítomnost. Část pohodlná, protože pokud nedostanete G-String nebo tanga v nejlepší velikosti, budete v hlubokých vodách. Ve skutečnosti může nesprávná velikost znemožnit chodit. Takže dámy, nejlépe se rozhodněte. Také je to stěží viditelné, takže váš cíl je fantastický výběr, když jsou skromné ​​oděvy.

Nejlepší, když-Používání karoserie a sukní, kalhot, stejně jako šortky, stejně jako při plavání.

Bezproblémové kalhotky
Na rozdíl od vašeho G-Stringu nebo tanga vám tyto neposkytují Wedgie. Je to jako vaše rutinní kalhotky mínus obtížné švy, které vám přilepily pokožku. Cítím se naprosto fantasticky a je to pohodlný výběr pro každodenní nošení. Nejvýznamnější výhodou plynulých kalhotek je to, že se mohou roztavit do vaší kůže a také se neobjevit, i když používáte něco neuvěřitelně těsného. Producenti v USA se sídlem v USA mají ty nejlepší bezproblémové kalhotky v široké škále odstínů a struktur zobrazených v jejich akcích, které mohou maloobchodníci zakoupit.

Nejlepší, když – používá se denně a také máte rádi pohodlí.

Nyní se tedy můžete cítit nádherně jak u a pod výběrem nejlepšího spodního prádla. Bez nejlepšího spodního prádla pochopíte žádné množství skvělých oděvů a úsilí. Váš soubor se zničí. Vyberte si tedy ten nejlepší a přidejte tyto výše uvedené kousky do vaší kolekce spodního věku. Velkoobchodní poskytovatelé spodního věku poskytují fantastické diskontní sazby za jeho hromadný nákup. Prodejci se mohou zaregistrovat ještě dnes, aby se přístup k neomezenému přístupu k inventáři.

Štítky:
Soukromé štítky spodní prádlo
Producenti spodního prádla USA
Velkoobchodní dodavatelé spodních spodních

0 0 hlasů
Hodnocení článků

Přihlásit se

Označení

Název*

E-mailem*

URL webu

Označení

Název*

E-mailem*

URL webu

0 komentářů

Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *