Uncategorized

I identifikovat vás všechny!

Summerset mi identifikovat, takže tady je:

Pokud jste označili, you1) přidání 5 věcí o sobě, že jste nikdy posted2) identifikuje 5 lidí, které byste chtěli vědět mnohem více o

Nemám ponětí, co jsem vyslán, nebo ne posta … Pocit doplňkem Google a volání faul na mě v komentářích.

1) Byl jsem první, poslední, a to pouze (pokud vím), národní Junior klasická liga Ambassador. To byla cesta zpět v pozdních 80. let. My „práce“ bylo podpořit studium latiny (a řecký taky, myslím), ale tam byl nějaký druh přesilovce mezi odstupujícího studentské JCL prezidenta, který vymyslel pozici a hlavní dospělé sponzor, kteří si nemyslel, že to byl dobrý nápad, a tak jsem se nakonec dělá nic moc. Já jsem si snazzy kolík, i když, a to vypadalo skvěle na mých vysokoškolských aplikací.

2) mluví o vysoké škole, jsem provozoval kavárnu, když jsem byl ve škole. To znamená, že každý člověk, který byl na univerzitě v Chicagu, když jsem tam byl si myslí, že mě znají – Vypadám tak známá! To proto, že jsem sloužil jim kávu každý den. Moje oblíbená část byla spuštěna expresní linku, s rituální výzvu „Expresní linka: Ne! Polévku, žádná pizza, žádné dvacet, ne čekací“

3) mluví o kávě, nemám vlastně pít. Myslím, že mám rád kávové chuti a mám rád kávu sladkosti (především Pearsonova Coffee NIP, což naruší vaše zuby jako že střelba), káva zmrzlinu, vůně kávy (kdyby mě lidé v kavárně zeptal, jestli káva byla dobrá, řekl bych, „voní skvěle!“) … a budu pít občas moka Frappuccino (aka kávy koktejl), ale nemám opravdu rád chuť horké pravidelného tekuté kávy. Vždycky jsem si myslel, že jednoho dne budu vyrostl a že pití kávy, ale myslím, že jsem nikdy vyrostl dost.

4) další věc, můj dětinsky samostatně přišel bych dělal, když jsem byl dospělý „dost“ byl kouř. Naši oba uzené; to bylo právě to, co dospělí udělal, že jo? Dokonce jsem si myslel, že bych kouřit zlatou Benson & Hedges, stejně jako moje máma. Netřeba dodávat, že když jsem se nikdy nepodařilo vyrůst natolik, aby pití kávy, i já se nikdy nepodařilo vyrůst natolik, aby kouřit cigarety. V době, kdy jsem přišel na to, že jsem nekouřil, byl jsem nekuřák. a naštěstí oba moji rodiče také byli nekuřáci teď mnohem víc než deset let!

5) a mluví o mých předků (no, ty se vrací a-způsoby), jsem prý kolaterál potomek signatář prohlášení nezávislosti, Thomas McKean. (Collateral zde označuje „pocházející ze stejného skladu, ale jinou linii“, která je, já jsem sestoupil z bratra podepisující osoby, ne podpisu. To, co jsem opravdu rád o ol‘Tom však je, že se podařilo udržet více veřejnými úřady ve stejnou dobu. „Dá se jen stěží uvěřit, počet souběžných úřadů a úkolů tenhle člověk udělal v průběhu své dlouhé kariéry.“ Takže, když si myslím, že nemůže dělat všechno, co jsem podepsal až k tomu, Vzpomínám si na svou slavnou svého předchůdce, který udělal tolik – v několika různých zemích současně, a bez vnitřní instalace!

Nyní pro značkování části. Chci vědět mnohem víc o vás všechny! Znám spoustu nemáte blog, tak proč ne každý z vás (kteří chtějí, samozřejmě, že to není povinné), po něco o sobě v komentářích? Pokud máte blog a chcete, aby se váš pět tam poslat odkaz v komentářích. Slibuji, že je všechny navštívit!

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Tajné životy šatů # 14march 27, 2008 s 80 komentářů
Strach z obavy Failuremay 1, 2008
Jak nereagovat na kritikismispril 18, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *