category

Ikona krásy: Billie dovolená

Sdílet

tweet

Kolík

Reddit

Kapsa

Jméno Billie Dovolená je známá lidmi z každého věku a dokonce i v případě, že konkrétní jsou někteří neznámí, každý ví, že je nezbytná pro hudbu. Ty mnohem více v know by dokonce mohly dokonce říci její příspěvek k jazzu a popu změnil hudbu navždy.

Tento příspěvek může zahrnovat affiliate odkazy. Podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů.

Ona měla život zahalený katastrofě z znásilnění a zanedbávání jako dítě k urážlivým vztahům s muži jako dospělý. Drogová závislost jí v určitém rozsahu svlékla své peníze, zdraví a dokonce i její hlas v pozdějších letech. S nedávným průchodem jiné hudební ikony, Whitney Houston je snadné nakreslit paralely. Obě ženy se stávají zázraky v 17 a dělat hluboký vliv na hudební průmysl a později obě ikony trpí zmizet většinou v rukou drogové závislosti.

Styl Billie Dovolená

Podpis vzhled

Billie Dovolená byla typicky zobrazena s ohromujícími bílými květy, které zdobí stranu hlavy. Je to pohled, který se stal kultovním, s mnoha celebritami v pozdějších letech sporting pohled, včetně královny Latifa a herečka Paula Patton.

Vlasy a tvoří

Billie měla přirozený vzhled s důrazem na její účes volby typicky boční cop nebo kratší kudrnaté. Zdůraznila také její plné rty s hlubokými, odstínem rtěnky. Ona přistupovala s náušnicemi a náhrdelníky, typicky jeden kus v době, která byla vyrobena pro zjednodušující druh půvabu.

Láska zvířat

Stejně jako u mnoha lidí, kteří mají bouřlivé vztahy s ostatními, společnost může být úžasný komfort, jejich bezpodmínečnou lásku, loajalitu a oddanost. Billie byla typicky zobrazena se svými domácími mazlíčky a je dobré vědět, že po celou dobu jejího náročného života měla přinejmenším láska člověka nejlepšího přítele.

Fotky s laskavým svolením Squidoo.com, narozen-today.com, en.wikipedia.org, dnes, youndtopicdied.blogspott.com, worldtop.org, myspace.com, islandmix.com, airjudden.tripod.com, projekty.Latimes.com, teredilist .fr, oddanýPS.Com, lyricsfreak.com a celebbsblog.com

Prosím, zanechte tuto fólii fólií Emplyget Fashing ve vaší schránce!
E-mailem *

Zkontrolujte složku Doručená pošta nebo spam, abyste potvrdili své předplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *