category

Narození Jeggingu (džíny + Legging)

Sdílení

tweet

Kolík

Reddit

Kapsa

Můžeme navrhnout, zda je Jean legíny skutečně legíny nebo jen opravdu hubené džíny, ale …. Máme rádi JEGGING pro jeho retro ’80s báječné, stejně jako jeho potenciál, aby naše nohy vypadaly na míli dlouho. Velkou novinkou je, že nejnovější jean legíny přicházejí ve velkém rozsahu praní, takže můžete buď jít neuvěřitelně trendy (lehké nebo kyselé mytí, vysoký pas) nebo neuvěřitelně elegantní (střední až nízkou vzestup, tradiční tmavé mytí). Právě tady jsou geefings máme rádi na jaře, vše pod 50 dolarů.

Toto publikování se může skládat z affiliate odkazů. Podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů.

JEGGING: 5 párů

1. Pět-kapesní báječné legování, $ 39, Newport News

Lichotivé tmavé mytí, zkontrolujte. Materiál, který vypadá jako denim, nicméně s odpouštěm “dává” legíny, šek. Delší, štíhlejší nohy, šek.

2. Skinny Jean legíny, holé potřeby, $ 25 v prodeji

Tyto Jean legíny jsou neuvěřitelně štíhlé, stejně jako střední mytí, pro ty, kteří chtějí vyrazit na plot. Vidíme je se smetanou nebo bílou ženskou halenkou (na kontrastu), stejně jako některé tučně zbarvené sezóny-straddling kotníku.

3. Vila Stonewash Denim Jean Leggings, na prodej $ 30.77, ASOS

Pro full-on 80s atmosféru jsou tyto návraty stonewash legíny jsou klubem – hodit na hedvábnou ženský vrchol, stejně jako některé strapné paty, aby se pozoroval moderní místo neúspěšného pokusu zachytit starší rok. Pamatujte si: zapalovač prádlo má tendenci zvětšit hrudky, stejně jako hrboly, takže pokud jste nervózní o spotlicích obtížných skvrn (jsme ideální tam s vámi) To nemusí být legíny pro vás. Pokud potřebujete vychovat, ale nejste model, potřeba-k-jíst-a-sendvič, neuvěřitelně hůl tenký, spárovat je s tuňákem vrcholem vyrovnat siluetu, stejně jako kamufláž cokoliv, co byste raději držet pod zábaly.

4. Crop Zelda Jean Legging, $ 49.50, Express

Oříznuté tmavé prádlo Jegging je mnohem neupřímný způsob, jak nosit vzor – páru s krátkým rukávem dolů, stejně jako barevné byty, aby se podíval na flirty i extrémně 2010.

5. šev zpět faux Jean Legging, $ 49.50, Express

Tento pár, pokud s největší pravděpodobností stejně tradiční, jak může být Jean legování dostat – denim, tmavé, neuvěřitelně Super Slim. Tyto Jean legíny jsou dospělí sexy, stejně jako potenciálně (dobře, téměř) nadčasové s čerpadly – přidat pár vrstvených tanků, stejně jako skvělé jít.

Prosím, opusťte toto pole Prázdný rozpočtový plán Fashionista ve složce Doručená pošta!
E-mailem *

Zkontrolujte složku Doručená pošta nebo spam, abyste ověřili své předplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *