category

Kornit Breeze 921-Nová tiskárna na přímé na garmentu

bylo na čase, aby tiskárny Kornit Direct-on-Garment vydaly novou tiskárnu, která je cenově dostupná, ale zachovává však vysokou úroveň vysoce kvalitního výkonu. Nová tiskárna se nazývá Breeze Kornit 921 a také se snadno provozuje z jakéhokoli typu počítače, notebooku nebo stolního počítače, bez požadavku na vzduchový kompresor.
Průmyslová a dosud malá tiskárna Kornit Breeze 921 je vytvořena malá tiskárna D.O.G, která umožňuje dekorátorům oděvů využívat špičkové inovační výhody za vstupní náklady. Tiskárna využívá proprietární pigmentovaný inkoust Kornit a také aplikaci Rychlé roztržení Kornit. Tiskárny Kornit Direct-on-Charment jsou premiérou svého druhu a inkousty jsou také cenově dostupné. S pomocí nové tiskárny Kornit Breeze 921 je mnohem snazší než kdy jindy dosáhnout individualizovaných výtisků a zobrazování variabilních dat. K výrobě těchto tiskáren byly použity nejmodernější inovace. Stroje byly vytvořeny a vyvinuté od základů s použitím rámu paprsku boxového paprsku, který prakticky eliminuje vibrace, linearizované elektromagnetické motory pro ideální účinnost a nízkou údržbu, spektra tiskové hlavy, které se vyrábějí pro průmyslové využití, stejně jako Inovativní, přesto jednoduchý inkoustový systém. Přitažlivost tiskárny Kornit je, že je navržena tak, aby byla provozována jednou osobou bez jakéhokoli typu požadavku na film, obrazovky atd. Neexistují žádné náklady na nastavení. Testy lze neprodleně prozkoumat a modifikace implementovat bez prodlení. Dekorátoři oděvů mohou vydělat značné příjmy zobrazování krátkých i středních velikostí.

Kornit vytvořil speciální inkoust oděvu, zejména pro digitální tisk, který přináší pozoruhodné výsledky, které dnes na trhu nejsou vidět. Během procesu vytvrzování pracují v kombinaci s vodou a bílé inkousty v kombinaci s variantou smáčení a spustí pigmenty inkoustu, aby zůstaly s látkou. Tento speciální inkoust lze vytisknout na spoustu druhů materiálu (tlustých až dvou palců), které mohou stát standardní podmínky vytvrzování, jako je 100% bavlna, bavlna/poly směsice, lycra, hedvábí, plátno, povlečení atd. Pravda nejasnosti Inkoust je extrémně skvělý se skóre ISO 4 na stupnici 5 (přesně stejný jako plastisolové inkousty). Inkousty jsou extrémně roztažitelné, nekroušené a mají měkkou ruku. Bílý inkoust se používá jako základní vrstva pro inkousty CMYK a také jako neuvěřitelně bílý vrchol.

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *