Uncategorized

Costco vs. Samův klub – Která je lepší?

Podíl

tweet

Kolík

Reddit

Kapsa

Costco nebo Sam je klub? Často je volba mezi dvěma sklady přijde na místo. takže pokud jste štěstí, stačí mít Costco, stejně jako Sam je klub v dojezdové vzdálenosti, budete s největší pravděpodobností si vybrat svůj preferovaný na základě nákladů, stejně jako výběr značky.

Toto publikování může obsahovat affiliate odkazy. Podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů.

Costco vs. Sam je klub

Místa

Obecně platí, že Costco má tendenci dát míst v bohatších předměstí, kde zákazníci mají luxus výběru do rozpočtu plánu obchodě. Na druhou stranu, budete obvykle zjistíte Samův klub v oblastech, kde zákazníci musí rozpočtového plánu obchodě. Tam, kde jsem ve venkovských Missouri, Sam je klub je král kopce. Musíme jet hodinu do regionu předměstí St. Louis se dostat k nejbližšímu Costco.

Celostátní, Costco má 546 míst, s kluby v téměř každém státě. Je smutné, že tam nejsou žádné Costcos buď ve Wyomingu nebo Maine.

Samův klub má 599 prodejen po celé zemi přes 43 států. Neexistují žádné Samovy kluby v:

Aljaška
Massachusetts
Worcester
Oregon
Rhode Island
Vermont
Washington.
District of Columbia

Výběr

Costco má obecně menší výběr zboží však klade větší důraz na kvalitu. Úložiště je Kirkland podpis značky, například, je často vysoce kvalitní výrobek neladí s plánem cenou rozpočtu. Samův klub má tendenci nabízet větší výběr o něco nižší kvality.

Oblečení

Z módního hlediska rozpočtového plánu, Costco je mnohem lepší volba pro každého, kdo hledá značek. Costco prodává asi 7 miliard dolarů ročně – oblečení, které dává řetězu nějaké vážné kupní síly ke popadnout renomovaných značek za skvělé ceny. Budete často objevovat Calvin Klein, Jessica Simpson, Tommy Hilfiger, Puma, Birkenstock, UGG, stejně jako Columbia oděvy stejně jako doplňky na policích Costco. stejně jako štítek Kirkland má pánských šatů košile, které jsou srovnatelné ve vysoké kvalitě k osobním etiket značek velkých obchodních domů, jako Nordstrom však nákladÛ o 50% méně.

Costco také omezí svou značky na oblečení, které pomáhá udržuje ceny nízké, taky. Na Kirkland Podpis kusů, cena je nikdy více než 15% nad náklady. jakož i na značkové oblečení, značkovací je omezena na 14%. Některé položky jsou dokonce prodávány pod cenou. Můžete oblast nich, jakož i – Přivedou nákladově značku, která končí 97 centů.

To neznamená, uveďte oděvy volba na Sam klubu je hrozné. To není. Já jsem koupil některé fantastické kousky na Sam klubu. Obchod je extrémně silný, sezónní zboží, jako je déšť boty, UGG boty, Puffer kabáty, stejně jako vesty. Můžete také někdy objevit roztomilé džínové oblečení. Značky běžně uváděné na Sam Club je svobodná země, Eddie Bauer, filozofie, Ellen Tracy, stejně jako v Londýně mlha.

Šperky stejně jako doplňky

Costco, stejně jako Sam je klub oba mají pěkné šperky výběry.

Oba Costco, stejně jako Samův klub má pěkný výběr šperků, hodinek, stejně jako sluneční brýle. Mám krásný safír tenisový náramek z Samův klub, který jsem absolutně zbožňuji. Člověk by nikdy pochopit při pohledu na to, že to přišlo z slevou. Buď store by bylo skvělé místo se podívat na události prsteny cenově dostupné svatební, diamantové náušnice stud, jakož i značkových hodinek.

Víno

Costco je jedním z největších vinařských prodejců v zemi, stejně jako výběr vín je poměrně dobrá. Samův klub má nabídky na víno skvělé, ale sbírka může být statické. K dispozici je velké množství variací od místa, nicméně. Pokud máte pocit, nudit s vínem na dosah Sam klubu, projet se na ještě jednu klubu místo, stejně jako zjistíte nějaké nové výběry. Nebo ještě lépe, dostat se na nejbližší celkových vín, jakož i koupit odtamtud.

Základy jako toaletní papír

Sam je klub vítězí na základech, jako je toaletní papír, balenou vodu, papírové ručníky – věcí, kde značka příliš nezáleží.

Costco vs. možností členství v Klubu Samovy

Costco má čtyři možnosti členství, z nichž dva jsou pro živnostníky. Plány členství spotřebitelsky orientované jsou:

Zlatá hvězda výkonný členství za $ 120 ročně. Jako zlatá hvězda výkonným členem, můžete nakupovat v obchodě, koupit Costco plyn, stejně jako podobně, aby odměny na způsobilé nákupy.
Zlatá hvězda členství za 60 $ ročně. Gold Star členové mohou nakupovat v obchodě, stejně jako plyn nakupují Costco.

Sam má dvě možnosti členství:

Plus členství za $ 100 ročně. Dostanete peníze odměny, dopravu zdarma na objednávky od SamsClub.com plus dodatečné slevy v lékárně, stejně jako optické oddělení. Můžete rovněž zaplnit na čerpací stanici klubu SAM, stejně jako obchod obchod klubu.
Club membershiP za 45 dolarů ročně. Můžete nakupovat v klubu, stejně jako naplnit se na čerpací stanici Sam Club.

Costco vs. Sam’s Club Vrácení politiky

Costco stejně jako Samův klub má podobné politiky vání na papíře, ačkoli Costco je mnohem lépe známo, že brát téměř cokoliv zpět v každém typu času bez vysvětlení. Výjimky jsou elektronika, která musí být vrácena do 90 dnů, diamanty, které musí být vráceny svým původním papírováním, pneumatikami, bateriemi, cigaretami, alkoholem, stejně jako vlastními položkami. Podobně nemůžete vrátit alkohol, cigarety, pneumatiky, baterie, vlastní produkty, brýle, kontakt s objektivy, dárkové karty, sluchadla, recepty, recepty, stejně jako událost vstupenky do Samův klubu.

Verdikt

Samův klub je fantastický pro Staples jako toaletní papír, zatímco Costco má konzistentnější oděvní volba, stejně jako je mnohem lepší pro prémiové doplňky, jako je uzený losos, stejně jako červené víno.

Prosím, opusťte toto pole Prázdný rozpočtový plán Fashionista ve složce Doručená pošta!
E-mailem *

Zkontrolujte složku Doručená pošta nebo spam, abyste ověřili své předplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *